یکشنبه , ۴ آبان , ۱۳۹۹
آخرین خبرها

پذیرایی صدا و سیمای مرکز ایلام با برنامه های مناسبتی و جذاب نوروزی از مخاطبان شبکه ی استانی

رسانه استانی با تدارک ویژه برنامه های مختلف ضمن همراهی با مسافران نوروزی و مخاطبان شبکه ی استانی ،اوقات خوشی را برای آنان رقم خواهد زد .

به گزارش ایلامیان؛ مدیر کل صدا و سیما ی مرکز ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه استانی ضمن معرفی برنامه های نوروز ۹۷ گفت: تنوع در پخش ویژه برنامه های دیدنی و شنیدنی نوروز ۹۷ در رسانه ی استانی مرکز ایلام حکایت از تلاش و همدلی برنامه سازان شبکه استانی برای ایجاد فضای مناسب وجذاب در ایام نوروز ۹۷ دارد .
شیروی با اشاره به اینکه ویژه برنامه مخصوص تحویل سال نو از ساعت ۱۵ و سی دقیقه روز سه شنبه ۲۹ اسفند اسفند ماه آغاز می شود گفت:.
پخش بیش از سه هزار دقیقه ویژ ه برنامه ها ی مختلف و متنوع از جمله برنامه شبانگاهی مانگه شو ، جرخه جم ، جوان ، کودک ، بنه مال،و مستند ایلام از معاونت سیما ، پخش بیش از ۱۲ هزار دقیقه برنامه همچون وهار ایلام ، مستند سیران وهار از معاونت صدا، تولید و پخش گزارش های ویژه از جاذبه های تاریخی ، مذهبی و گردشگری استان و همچنین اطلاع رسانی در خصوص آخرین وضعیت راهها ، هواشناسی و دستگاههای خدمات رسان استان از معاونت خبر، تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف در پیام رسان سروش و شبکه های اجتماعی ، برگزاری مسابقه ، بخش موسیقی ها ی محلی شاد ، معرفی تفرجگاهها و اماکن دیدنی و تاریخی استان و همچنین اطلاع رسانی در مورد وضعیت راهها و هواشناسی در قالب های عکس نوشته ، ویدئوکلیپ ، پادکست ، استیکر و لوگو از معاونت فضای مجازی ،حاصل تدارک گسترده صدا و سیمای مرکز ایلام برای همراهی با مخاطبان شبکه استانی در نوروز ۹۷است .
مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین از آمادگی کامل رسانه استانی برای پوشش رسانه ای سفر کاروان نور به مناطق عملیاتی استان ایلام خبر داد و گفت : برنامه سازان صدا و سیمای مرکز ایلام با استقرار در یادمان ها ی دفاع مقدس استان از جمله قلاویزان در مهران و شرهانی در دهلران و همچنین استقرار واحد SNG و برپایی استودیوی راهیان نور در منطقه عملیاتی شرهانی و پوشش یادواره شهدای والفجر یک برای نخستین بار ، ضمن ارتباط مستقیم با شبکه های استانی و سراسری ، مخاطبان صدا و سیمای مرکز ایلام را با حال و هوای کاروان های راهیان نور در استان همراه می کنند.
شیروی به موفقیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در سال ۱۳۹۶ اشاره کرد و افزود: افزایش میزان مخاطبان رسانه ای استانی به ۸۶درصد و رضایتمندی ۸۲درصدی مخاطبان،۲۴ ساعته شدن برنامه های شبکه استانی ،کسب عناوین و رتبه های برتر در اکثر فعالیت ها و ارتقاء جایگاه مرکز ، موفقیت معاونت های مختلف مرکز و کسب عناوین برتر در جشنواره های مختلف ، انعکاس شور و شعور مردم ولایتمدار استان در پای صندوق های رای ، پوشش کم نظیر راهپیمایی بزرگ اربعین و انعکاس آن در شبکه ها ی استانی ، سراسری و بین المللی ، حضور به موقع و تلاش چشمگیر همکاران در حادثه زلزله آبانماه از جمله موفقیت هایی بود که با تلاش و توانمندی همه عوامل و دست اندر کاران رسانه استانی حاصل شد.

در پایان این نشست ، اصحاب رسانه ضمن ارائه دیدگاهها ی خود ، در خصوص برنامه های شبکه استانی با دکتر شیروی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین ببینید

فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛ ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *