یک میلیون و ۷۷۶ هزار تردد در جاده‌های ایلام ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: دوربین‌های نظارتی راهداری در بازه زمانی ۲۵ اسفند تا هشتم فروردین ماه یک میلیون و ۷۷۶ هزار و ۴۴ تردد خودرو در محور‌های مواصلاتی این استان ثبت کردند. نورالله دلخواه با بیان اینکه این میزان تردد وسایل نقلیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: دوربین‌های نظارتی راهداری در بازه زمانی ۲۵ اسفند تا هشتم فروردین ماه یک میلیون و ۷۷۶ هزار و ۴۴ تردد خودرو در محور‌های مواصلاتی این استان ثبت کردند.

نورالله دلخواه با بیان اینکه این میزان تردد وسایل نقلیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است افزود: در این مدت (۲۵ اسفندماه تا هشتم فروردین) ۱۹۱ هزار و ۷۱۰ خودرو وارد استان و ۱۷۴ هزار و ۵۷۳ خودرو نیز از استان خارج شده است.

وی عنوان کرد: بیشترین میزان تردد در این مدت در محور‌های ایلام – چوار ۱۰۶ هزار و ۵۷۷، ایلام – صالح آباد ۱۰۰ هزار و ۹۸۵ و ایوان – اسلام آباد ۹۸ هزار و ۸۹۵ تردد بوده است.

دلخواه با اشاره به آمار سفر و مسافر بوسیله ناوگان حمل و نقل عمومی از مبدا استان به سایر نقاط کشور در بازه زمانی یاد شده یادآور شد: از ۲۵ اسفند لغایت هشتم فروردین ماه ۲۷ هزار و ۵۶۹ مسافر با چهار هزار و ۶۳۷ سفر جاجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تاکید کرد: این میزان جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۹ درصد افزایش داشته است.

وی به تردد وسایل نقلیه سنگین هم اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۳۵ هزار و ۸۴۹ خودرو سنگین در محور‌های مواصلاتی استان تردد کرده اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد بیشتر بوده است.