کشف ۲۸ قبضه سلاح جنگی در دهلران

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۲۷ قبضه سلاح جنگی و یک قبضه وینچستر در شهرستان دهلران خبر داد. سردار “دلاور القاصی مهر” اظهار داشت: در پی اشراف و رصد اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افرادی در راستای خرید و فروش سلاح و مهمات به صورت گسترده و سازمان یافته در سطح شهرستان دهلران موضوع بصورت […]

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۲۷ قبضه سلاح جنگی و یک قبضه وینچستر در شهرستان دهلران خبر داد.

سردار “دلاور القاصی مهر” اظهار داشت: در پی اشراف و رصد اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افرادی در راستای خرید و فروش سلاح و مهمات به صورت گسترده و سازمان یافته در سطح شهرستان دهلران موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیم عملیاتی پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان دهلران با انجام اقدامات تخصصی، موفق به شناسایی محل اختفاء متهمان و محل نگهداری این محموله قاچاق اسلحه جنگی و شکاری شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان دهلران پس از هماهنگی با مقامات قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه ، ۲۷ قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح وینچستر را کشف کردند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه تعداد ۲ نفر از متهمان شناسایی شده در امر قاچاق این محموله با استفاده از تاریکی شب و موقعیت جفرافیایی منطقه متواری شدند گفت: با توجه به شناسایی هویت متهمان، تلاش برای دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.