هشدار در خصوص کاهش دید رانندگان در جاده های ایلام

رئیس پلیس راه انتظامی استان با اشاره به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی ورود توده گرد و خاک و وورود ریزگرد ها در خصوص کاهش دید رانندگان در جاده های استان هشدار داد. سرهنگ” ابوالفضل کهزادی ” بیان داشت: برابر اعلام اداره کل هواشناسی توده گرد و خاک از عصر روز گذشته وارد آسمان استان […]

رئیس پلیس راه انتظامی استان با اشاره به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی ورود توده گرد و خاک و وورود ریزگرد ها در خصوص کاهش دید رانندگان در جاده های استان هشدار داد.

سرهنگ” ابوالفضل کهزادی ” بیان داشت: برابر اعلام اداره کل هواشناسی توده گرد و خاک از عصر روز گذشته وارد آسمان استان شده است که این پدیده باعث کاهش دید افقی رانندگان خواهد شد.

وی ضمن توصیه به رانندگان در خصوص عدم تردد های غیر ضروری در محور های مذکور افزود: به منظور جلوگیری از بروز تصادف بین خودروها به رانندگان توصیه می کنیم فاصله طولی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام با تاکید بر اینکه رانندگان در زمان کاهش دید به هیچ وجه نباید از نوربالا استفاده کنند گفت: رانندگان می بایست قبل از حرکت نسبت به سالم بودن چراغ های خود به ویژه چراغ های مه شکن خود اطمینان حاصل و از آنها در هنگام بروز گردو خاک استفاده کنند.