مشکل آب روستا‌های ملکشاهی مرتفع می‌شود

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام از اختصاص ۸۰ میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور به طرح آبرسانی ملکشاهی خبر داد. پرویز ناصری با اشاره به اختصاص ۸۰ میلیارد تومان به طرح آبرسانی ملکشاهی گفت: به زودی مشکل آب اکثر روستا‌های شهرستان ملکشاهی حل خواهد شد. مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام در آیین تودیع […]

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام از اختصاص ۸۰ میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور به طرح آبرسانی ملکشاهی خبر داد.

پرویز ناصری با اشاره به اختصاص ۸۰ میلیارد تومان به طرح آبرسانی ملکشاهی گفت: به زودی مشکل آب اکثر روستا‌های شهرستان ملکشاهی حل خواهد شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام در آیین تودیع و معارفه مدیران آبفای شهرستان ملکشاهی اظهار داشت: ملکشاهی از جمله شهر‌های استان است که با تنش آبی مواجه است و جهت رفع این مشکل پروژه انتقال آب از سد ایلام در دستور کار قرار گرفت و این پروژه با سرعت مطلوب در حال اجراست.

وی افزود: این شرکت برای رفع موقت آب شهرستان ملکشاهی تصمیم گرفت یک لاین اضطراری اجرا کند تا مشکل آب مردم بصورت موقت حل شود.

ناصری گفت: با اقداماتی که در خصوص محرومیت زدایی انجام گرفته، بزودی مشکل آب اکثر روستا‌های ملکشاهی حل خواهد شد.

در ادامه فرماندار ملکشاهی با اشاره به کمبود آب در روستا‌های این شهرستان، افزود: اولویت اول در آبرسانی به شهر تکمیل تصفیه خانه آب می‌باشد و در این زمینه تلاش و جدیت بیشتری صورت گیرد.

فلاح غلامی گفت: بنیاد علوی تأمین اعتبار پروژه آبرسانی به ملکشاهی را تقبل کرده که متأسفانه تا الان این مهم محقق نشده است.

در پایان جلسه، بختیار درخشان به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ملکشاهی منصوب و از خدمات آقای صبا ملکشاهی مدیر اسبق قدردانی بعمل آمد.