برای مدیریت کدام بحران برایتان کف بزنیم!

برای مدیریت کدام بحران برایتان کف بزنیم! ✍️پایگاه خبری ایلامیان از ۲۱ دی ۱۴۰۰ تا امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱، دقیقا سه ماه میگذرد و امروز در سومین ماهگرد مدیریتی مدیر کل ستاد بحران استانداری ایلام،مردم استان، بحرانی ترین نحوه ی مدیریت چند سال اخیر را به عینه شاهد بودند. آقای مدیر سه ماه است مدیر […]

برای مدیریت کدام بحران برایتان کف بزنیم!

✍️پایگاه خبری ایلامیان

از ۲۱ دی ۱۴۰۰ تا امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱، دقیقا سه ماه میگذرد

و امروز در سومین ماهگرد مدیریتی مدیر کل ستاد بحران استانداری ایلام،مردم استان، بحرانی ترین نحوه ی مدیریت چند سال اخیر را به عینه شاهد بودند.

آقای مدیر سه ماه است مدیر شده و در مدت انتصابش، کوچکترین عملکرد مثبتی(البته جز تعریف و تمجید از خودش، آن هم در کانال مرتبط به مدیریت تحت سیطره اش) از ایشان دیده نشده است.

از جناب مدیر کل، نه در زمستان و یخبندان منفی ۱۳ و ۱۴ درجه عملکردی دیدیم و نه حالا در ورود گرد و غبار با این حجم !

راستی اقای مدیر، مدیریت بحران در روزهای اخر سالتان را فراموش نمیکنیم، روزی که ایلام میزبان ریزگردها بود و تمام کارکنان و دانش اموزان منتظر اعلام تصمیم ستاد بحران در خصوص تعطیلی و یا تاخیر از جانب شما بودند و در کمال ناباوری در گفتگو با رسانه ها اعلام کردید که ساعت هفت صبح تصمیم نهایی را اعلام‌می کنید و بر تصمیم خود مصر بودید و در نهایت در حالیکه شمار زیادی از کارکنان راهی محل کار شده بودند تصمیم دو ساعت تاخیری ادارات و مجازی شدن آموزش دانش اموزان را همان هفت صبح اعلام کردید…

مدیریت ۶ صبحی و کنار زدن پرده های عالیجناب بحران در زمستان گذشته، هنوز فراموشمان نشده بود که داغ ورود گرد و غبار هم به آن اضافه شد.

جناب آقای استاندار! بفرمایید و نظر بدهید که برای مدیریت کدام بحران استان توسط مدیر این‌مجموعه تحت نظارت شما کف بزنیم!!!

نحوه ی انتخاب و چینش مدیرانتان را نفهمیدیم و گفتیم حتما چیز قابل داری دیده اید که اعتماد کرده و عملکرد دوره ی مدیریتی خود را دستخوش انتصاب و انتخاب آقایان کرده اید!

اما هرچه زمان می گذرد، چیدمان قایم باشک بازی و ده، بیست، سی چهلیتان بیشتر خود را نمایان می کند!

آقای استاندار، عملکرد غیر قابل توجیه مدیریت تحت نظارتتان، آینه ی تمام نمای دوران مسئولیت شماست! چرا نسبت به این حجم از انتقادات مردم و رسانه ها بی تفاوتید؟!

البته اگر طبق شنیده ها، شخص شما نفر اول تصمیم گیری در مواقع بحرانی و مسبب اینهمه اعتراض مردمی هستید، بحث کردن با شما و مطلب نوشتن و اعتراض کردن ما بی نتیجه خواهد بود و همان حکایت آب در هاون کوبیدن خواهد بود!

آقای استاندار، حق الناس که همیشه پول نیست!
حق الناس، ریه های پر از خاک مردم این استان است!
حق الناس، سرفه های خشک و پی در پی روزه داران است!
حق الناس، وقتی است که باید مدیرانتان برای مردم و رسانه ها به جهت پاسخگویی بگذارند و نمی گذارند!
جناب استاندار، این مردم هم که بگذرند و فراموش کنند، خدا از حق الناس نمی گذرد!
بترسید از خدا و حق الناسی که بدست بی کفایتی مدیران شما پایمال می شود!

@ilamiyaan