اجازه حرکت زائران اربعین به سمت مهران داده نمی‌شود

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: به علت ناآرامی‌ها و تجمعات سیاسی داخل کشور عراق و بسته شدن مرز اجازه حرکت زائران به سمت مهران داده نمی‌شود. سردار دلاور القاصی مهر افز.د:نیرو‌های گشت و ایستگاه‌های مستقر در مبادی ورودی استان اجازه ورود کاروان‌های پیاده و سواره زائران به استان و حرکت به سمت مهران را نمی‌دهد. […]

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: به علت ناآرامی‌ها و تجمعات سیاسی داخل کشور عراق و بسته شدن مرز اجازه حرکت زائران به سمت مهران داده نمی‌شود.

سردار دلاور القاصی مهر افز.د:نیرو‌های گشت و ایستگاه‌های مستقر در مبادی ورودی استان اجازه ورود کاروان‌های پیاده و سواره زائران به استان و حرکت به سمت مهران را نمی‌دهد.

وی با توصیه به زائران از آنان خواست از مراجعه به مرز مهران جدا خودداری کنند و آن دسته از زوار عزیزی که در شهر‌های مختلف استان ایلام به قصد زیارت وارد شده اند در صورت تمایل به اسکان به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و حسینیه‌های سراسر استان مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با تاکید بر اینکه به علت بسته بودن مرز از سوی کشور عراق هم اکنون هیچ گونه ترددی صورت نمی‌گیرد، اضافه کرد:از همه هموطنان عزیز می‌خواهیم تا آرام شدن وضعیت کشور عراق از عزیمت به مرز‌ها خصوصا مرز مهران خودداری کنند.