افتتاح دبستان۶ کلاسه برکت شهید فخری زاده

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور جمعی از مسئولین استان وشهرستان دره شهر دبستان ۶ کلاسه برکت شهید فخری زاده مسکن مهر دره شهر به بهره برداری رسید . جلال حمره بیان داشت که برای اجرای این فضای آموزشی به مساحت ۹۳۴ کتر مربع نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است […]

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور جمعی از مسئولین استان وشهرستان دره شهر دبستان ۶ کلاسه برکت شهید فخری زاده مسکن مهر دره شهر به بهره برداری رسید .

جلال حمره بیان داشت که برای اجرای این فضای آموزشی به مساحت ۹۳۴ کتر مربع نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است که بنیاد برکت نزدیک به۱۳ میلیارد ریال آن را تقبل کرده است .

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان در خصوص مشخصات فنی این فضای آموزشی گفت : این فضا دارای ۶کلاس درس ونمازخانه و اطاق اداری وسیستم های گرمایشی وسرمایشی استاندارد با تجهیرات استاندارد و با نظارت دقیق وکامل اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام برای تسهیل نزدیک به ۱۳۰ دانش آموز در دوشیفت صبح وعصر تحویل دستگاه بهره بردار ( آموزش وپرورش شهرستان دره شهر) گردید .

حمره در ادامه گفت در ایام اله دهه افتتاح ۱۰ فضای آموزشی و ورزشی دیگر با۴۵ کلاس درس وبا زیربنای۸ هزار و۳۴۲ مترمربع زیربنا با هزینه۴۰ میلیارد تومان که ۲۵ میلیارد تومان آن توسط خیرین تقبل شده به بهره برداری می‌رسد که سهم شهرستان دره شهر در این ایام دو مدرسه با ۱۵ کلاس درس و یک فضای ورزشی با هزینه ۱۲۰ میلیارد میباشد .