آخرین خبرها

۳۱۰ بسته نوشت افزار و لباس بین دانش آموزان مناطق محروم ایلام توزیع شد

۳۱۰ بسته نوشت افزار و لباس بین دانش آموزان روستای گنبدپیرمحمد از توابع شهرستان ملکشاهی استان ایلام با حضور رئیس اتاق بازرگانی ایلام، امام جماعت و اعضای هیات امنای امامزاده گنبد پیرمحمد، بخشدار ، مسئولان آموزش و پرورش و اعضای شورای روستا توزیع شد.

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در این آیین گفت: اتاق بازرگانی ایلام مفتخر است که توانست با ایجاد دفتر جامعه نیکوکاری ابرار گام مهمی را برای حمایت از دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت بردارد

شعبان فروتن بیان کرد: مهم ترین رویکرد جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق بازرگانی این است که بتواند بستر مناسبی را برای دانش آموزان و دانشجویان در مناطق محروم استان فراهم کند.

 

وی ادامه داد: این اقدام اتاق بازرگانی در حقیقت در راستای برقراری عدالت آموزشی به منظور بهره مندی دانش آموزان مناطق محروم از تحصیل است.

 

رئیس اتاق بازرگانی ایلام افزود: دیگر اقدام این جامعه نیکوکاری توسعه اشتغالزایی روستایی است که قرار است این مهم نیز در چند روستای استان به صورت آزمایشی انجام گیرد.

 

فروتن گفت: امروز ۳۱۰ بسته لوازم کمک آموزشی از قبیل لباس دانش آموزی، کیف و کفش و لوازم تحریر و دیگر وسایل کمک آموزشی در اختیار دانش آموزان روستای گنبد محمد قرار گرفت.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی نیز در این آیین از اقدام خیرخواهانه اتاق بازرگانی ایلام و جامعه نیکوکاری ابرار تقدیر کرد.

جهانی گفت: استعدادهای علمی در این منطقه محروم بالاست اما برخی دانش آموزان با مشکلات مالی برای ادامه تحصیل مواجه هستند.

 

وی ابراز امیدواری کرد، با حمایت افراد خیر و مسئولان مشکلات مالی دانش آموزان مناطق محروم برای توسعه نظام آموزشی در کشور مرتفع شود.

همچنین ببینید

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد مدیرکل راه و شهرسازی ایلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *