جمع آوری نمک غیراستاندارد با نام تجاری “کریستاله” از نانوایی های شهرستان مهران

مدیرکل استاندارد ایلام از غیر استاندارد بودن نمک با نام های تجاری “کریستاله” خبر داد و گفت: فرآورده ی ذکر شده مشمول مقررات استاندارد اجباری است. مهناز همتی گفت: با بررسی های انجام شده، مشخص گردید فرآورده نمک با نام تجاری “کریستاله”، با علامت استاندارد و بدون کد ده رهگیری استاندارد در سطح مراکز عرضه […]

مدیرکل استاندارد ایلام از غیر استاندارد بودن نمک با نام های تجاری “کریستاله” خبر داد و گفت: فرآورده ی ذکر شده مشمول مقررات استاندارد اجباری است.

مهناز همتی گفت: با بررسی های انجام شده، مشخص گردید فرآورده نمک با نام تجاری “کریستاله”، با علامت استاندارد و بدون کد ده رهگیری استاندارد در سطح مراکز عرضه شهرستان مهران توزیع و به فروش رسیده است.

وی با اشاره به حضور کارشناسان استاندارد و اداره صمت در نانوایی های شهرستان مهران و جمع آوری این فرآورده، افزود:
از آنجایی که علامت استاندارد درج شده بر روی محصول مذکور جعلی و فاقد اعتبار می باشد، لذا از همشهریان خواهشمندیم برای حفظ سلامت خود و خانواده، از خرید و مصرف این محصول غیر استاندارد خودداری کنند.

همتی در پایان افزود: از کلیه همشهریان عزیز خواهشمندیم با توجه به اهمیت موضوع و حفظ سلامت مردم در صورت رؤیت این فرآورده در مراکز عرضه، ضمن عدم خرید آن، موضوع را از طریق شماره تماس ۳۲۲۲۵۹۵۵به اداره کل استاندارد ایلام یا به سامانه پیامکی اداره کل ۵۰۰۰۱۱۵۱۷ و سامانه تلفنی ۱۵۱۷ منعکس نمایند تا نسبت به جمع آوری آن اقدام لازم انجام شود.