۷۷۴ هزار و ۸۶۱ دُز واکسن کرونا در ایلام تزریق شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۷۷۴ هزار و ۸۶۱ دُز واکسن کرونا تا روز گذشته برای افراد واجد شرایط در استان تزریق شده است. دکتر جمیل صادقی فر روز پنجشنبه در کارگروه رسانه ای استان ایلام اظهار داشت: از این میزان روز گذشته ۴۱۱ دُز واکسن کرونا در مرحله اول روزانه و ۸۱۴ […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۷۷۴ هزار و ۸۶۱ دُز واکسن کرونا تا روز گذشته برای افراد واجد شرایط در استان تزریق شده است.

دکتر جمیل صادقی فر روز پنجشنبه در کارگروه رسانه ای استان ایلام اظهار داشت: از این میزان روز گذشته ۴۱۱ دُز واکسن کرونا در مرحله اول روزانه و ۸۱۴ دُز در مرحله دوم روزانه تزریق شده است.

وی افزود: تزریق های روزانه ۲ هزار و ۳۶۳ دُز است و هزار و ۱۳۸ دُز نیز در مرحله سوم در سطح استان تزریق شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در ۲۴ ساعت مورد فوتی ناشی از کرونا در شبانه روز گذشته ثبت نشده و مجموع فوتی های استان هزار و ۱۱۷۲ نفر است.

دکتر صادقی فر ادامه داد: شبانه روز گذشته نیز ۲۰ ابتلای جدید شناسایی شده و مجموع مبتلایان استان به ۶۶ هزار و ۷۷۲ نفر افزایش یافت.

وی افزود: هشت بیمار جدید کرونایی در شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بسترهای استان ۵۲ نفر است.

دکتر صادقی فر یادآور شد: از بستری های جدید یک نفر مربوط به ایوان، ۲ نفر چرداول، چهار نفر دره شهر و یک نفر نیز مربوط به دهلران است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان استان نیز ۶۶ هزار و ۵۱۵ نفر است، گفت: شهرستان های دهلران، هلیلان، بدره و آبدانان در وضعیت آبی و سایر شهرستان ها نیز در وضعیت زرد هستند.