۵ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه عدالت ایلام اختصاص یافت

مدیر کل ورزش و جوانان ایلام از اختصاص پنج میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ایلام در سفر رئیس جمهور خبر داد. مظفر علی شائی اظهار داشت: در مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ۲۰ پروژه ورزشی مورد بحث قرار گرفت که یکی از این مصوبات تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر […]

مدیر کل ورزش و جوانان ایلام از اختصاص پنج میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ایلام در سفر رئیس جمهور خبر داد.

مظفر علی شائی اظهار داشت: در مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ۲۰ پروژه ورزشی مورد بحث قرار گرفت که یکی از این مصوبات تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر ایلام بود.

وی با بیان اینکه در این سفر پنج میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه مصوب شد افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام گرفته از سوی وزارتخانه ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس جمهور تخصیص داده شده و از چهار میلیارد تومان اعتبار قبلی نیز ۲ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

علیشائی یادآور شد: با توجه به نشستی که با کارشناسان انجام شده نیازهای ورزشگاه اولویت بندی و به زودی به فراخور نیازها به مناقصه و پیمانکار آن مشخص می‌شود.

وی یادآور شد: ما خوش بین هستیم که تا پایان سال مالی ( تیرماه سال ۱۴۰۱) ، مابقی اعتبارات پروژه نیز اخذ شود که قسمت‌های عمده‌ای که در سال‌های گذشته مغفول مانده و برای ورزشگاه موردنیاز است، بتوانیم اصلاح و تعمیر و به چرخه فعالیت بازگردانیم.

عملیات ساخت ورزشگاه ۱۵ هزارنفری  ایلام (عدالت) از سال ۸۵ آغاز شده و پس از حدود ۱۵ سال بلاتکلیف مانده است.