۵۴ ابتلای جدید کرونا در ایلام شناسایی شد

۵۴ ابتلای جدید کرونا در ایلام شناسایی شد و مجموع مبتلایان استان به ۳۹ هزار و ۴۳۸ نفر افزایش یافت. طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی های استان تا این لحظه ۷۹۹ نفر است.۱۸ بستری بیمار جدید کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های […]

۵۴ ابتلای جدید کرونا در ایلام شناسایی شد و مجموع مبتلایان استان به ۳۹ هزار و ۴۳۸ نفر افزایش یافت.

طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی های استان تا این لحظه ۷۹۹ نفر است.۱۸ بستری بیمار جدید کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود ۷۹ نفر است.

از بستری های جدید پنج مورد مربوط به ایلام، سه نفر چرداول، ۲ نفر ایوان، ۲ نفر دهلران، ۲ نفر ملکشاهی، ۲ نفر مهران، یک نفر آبدانان و یک نفر نیز مربوط به دره شهر است.

 مجموع بهیودیافتگان کرونا استان ۳۸ هزار و ۳۵۱ نفر است، گفت: شهرستان های ایلام با مجموع ۱۶ هزار و ۷۸ ابتلا، دهلران با سه هزار و ۱۸۶ ابتلا و چوار با ۴۲۱ ابتلا در وضعیت نارنجی قرار دارند.

شهرستان های دره شهر، آبدانان، بدره، ملکشاهی، مهران، سیروان، چرداول و هلیلان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

 با توجه به انتخابات پیش رو و تجمع های انتخاباتی خطر آغاز پیک پنجم وجود دارد و مردم و مسوولان ستادهای انتخاباتی استان باید به این موضوع توجه داشته و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 ۲۷۵ ستاد انتخاباتی شناسایی و از آنها بازدید صورت گرفته که در این راستا بیش از ۴۵ تذکر کتبی جهت عدم رعایت پروتکل ها داده شده است.

 همچنین به بیش از ۲۵ ستاد انتخاباتی نیز به دلیل فعالیت در فضای بسته و موارد لازم به به ستاد مربوطه برای برپایی ۲ کارناوال تبلیغاتی نیز داده شد.