۵۰ هزار قالب یخ توسط سپاه در مرز مهران توزیع شد

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: طی ایام اربعین تاکنون ۵۰ هزار قالب یخ توسط سپاه در مرز مهران توزیع شده است. سردار جمال شاکرمی ظهر چهارشنبه در بازدید از سردخانه بزرگ مهران به همراه سردار آذین جانشین آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران و گودرزی معاون اداری و پشتیبانی ستاد عتبات عالیات اظهار کرد: […]

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: طی ایام اربعین تاکنون ۵۰ هزار قالب یخ توسط سپاه در مرز مهران توزیع شده است.

سردار جمال شاکرمی ظهر چهارشنبه در بازدید از سردخانه بزرگ مهران به همراه سردار آذین جانشین آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران و گودرزی معاون اداری و پشتیبانی ستاد عتبات عالیات اظهار کرد: ۱۳ تریلی یخچال دار بزرگ برای جابجایی یخ و مواد غذایی به موکب‌های مرز مهران و عراق در اختیار سپاه قرار گرفته و مشغول خدمات رسانی هستند.

وی تصریح کرد: کارکنان تیپ ۱۱ سپاه امیرالمومنین (ع) در راستای انتقال یخ به موکب ها و توزیع آب سرد بهداشتی در بین زائران به صورت جهادی و شبانه روزی در حال فعالیت هستند و تاکنون بیش از ۵۰ هزار قالب یخ در بین موکب ها توزیع کرده‌اند.

امروز همچنین سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان و فرمانده انتظامی استان با آل صادق سفیر ایران در عراق دیدار و در رابطه با هماهنگی‌های برگشت زائران از مرز مهران بحث و تبادل نظر کردند.