۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ در ایلام پرداخت شد

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت: تاکنون ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ در ایلام پرداخت شده است. سعید رشنوادی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی استان، با ارائه گزارشی از وظایف این اداره کل و واحدهای تابعه، بر لزوم وحدت رویه بین دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد […]

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت: تاکنون ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ در ایلام پرداخت شده است.

سعید رشنوادی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی استان، با ارائه گزارشی از وظایف این اداره کل و واحدهای تابعه، بر لزوم وحدت رویه بین دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان تاکید کرد.

وی با اشاره به وضعیت وصول درآمدهای استان، بر هماهنگی و همکاری ادارات تابعه با اداره کل امور مالیاتی به عنوان مهمترین دستگاه وصول درآمدی استان تاکید کرد.

رشنوادی با اشاره به اینکه تقریباً ۹۲ درصد از درآمدهای استان توسط اداره کل امور مالیاتی وصول شده است، بر لزوم شناسایی درآمد و اخذ مالیات شرکت‌های غیر بومی فعال در استان تاکید و ابراز امیدواری کرد: با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف، بتوان باری از مشکلات اقتصادی استان برداشت.

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام عنوان کرد: به زودی شاهد نتایج امیدبخش این جراحی در سطح کشور خواهیم بود و مدیران حوزه‌های اقتصادی باید برنامه ریزی دقیقی را انجام دهند تا مشکلات موجود در استان برطرف شده و بهترین شرایط برای مردم و کشور رقم بخورد.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی بیشتر برای جذب تبصره ۱۸ در سال جاری، به لزوم معرفی خدمات دولت در استان توسط روابط عمومی‌های ادارات تابعه تاکید کرد.

رشنوادی در خصوص تسهیلات تبصره ۱۸ نیز گفت: تا کنون یک هزار و ۶۸۰ طرح به این کارگروه معرفی شده که ۵۰۳ طرح، تسهیلاتی بالغ بر ۲۳۰ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.

وی همچنین بر ورود دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان به واگذاری تسهیلات فرزندآوری و ازدواج تاکید و از عدم پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن توسط بانک‌ها در استان انتقاد کرد.