۲۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام توزیع می‌شود

۲۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام توزیع می‌شود به گزارش ایلامیان به نقل از تسنیم: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) از توزیع ۲۰ هزار بسته‌معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام خبر داد. قنبر موسی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار داشت: از امروز پنجشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۲۰ هزار بسته‌معیشتی […]

۲۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام توزیع می‌شود

به گزارش ایلامیان به نقل از تسنیم:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) از توزیع ۲۰ هزار بسته‌معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام خبر داد.

قنبر موسی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار داشت: از امروز پنجشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۲۰ هزار بسته‌معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ایلام توزیع می‌شود.

 

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بسته‌های معیشتی در راستای طرح اطعام مهدوی بین مدد جویان کمیته امداد خواهد بود و تمام مناطق استان را شامل می‌شود.

 

وی افزود: ارزش بسته‌های معیشتی معادل ۳۰۰ هزار تومان بوده و ۳۲ هزار خانوار تحت پوشش از این بسته‌ها بهره‌مند خواهند شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام به طرح اکرام ایتام (ایران مهربان) که یکی از دیگر طرح‌های این نهاد است اشاره کرد و گفت: این طرح در راستای حمایت از ایتام و مددجویان تحت پوشش طرح محسنین که بالغ بر ۶ هزار نفر هستند توسط ۲۲ هزار حامی مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

موسی‌نژاد گفت: ورود اصحاب رسانه به حمایت از ایتام و مددجویان کمیته امداد، ورود مبارک و میمونی است و تا کنون اصحاب رسانه استان توانسته‌اند نخستین تشکل اجرای طرح اکرام ایتام (ایران مهربان) در استان ایلام باشند.

 

وی یادآورشد: به دستور استاندار ایلام تمامی ادارات نیز برای حمایت از ایتام و مددجویان کمیته امداد اعلام آمادگی کرده‌اند و امیدواریم روزی برسد که در استان یتم بدون حامی نداشته باشند

موسی‌نژاد خاطر نشان کرد: افرادی که می‌توانند در طرح اکرام ایتام شرکت کنند ‌می‌توانند به سامانه emdad.ir مراجعه یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۳۳۸۴ ارسال کنند.