۲۰۰۰ واحد صنفی متخلف در استان ایلام پلمب شدند

به گزارش ایلامیان به نقل از تسنیم: ۲۰۰۰ واحد صنفی متخلف در استان ایلام پلمب شدند معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام از تشدید نظارت بر بازار ایلام خبرداد و گفت: بیش از دو هزار واحد صنفی در استان به دلیل تخلف پلمب شده‌اند . عزت‌الله عبدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، از […]

به گزارش ایلامیان به نقل از تسنیم:

۲۰۰۰ واحد صنفی متخلف در استان ایلام پلمب شدند

معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام از تشدید نظارت بر بازار ایلام خبرداد و گفت: بیش از دو هزار واحد صنفی در استان به دلیل تخلف پلمب شده‌اند .

عزت‌الله عبدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، از تشدید اقدامات نظارتی بر بازار ایلام خبر داد و اظهار داشت: بیش از دو هزار واحد صنفی در استان به دلیل تخلف پلمب شده‌اند .

 

معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام گفت: به مردم ایلام این اظمینان را می‌دهیم که هیچ متخلفی از چشمان تیز بین بازرسان در امان نخواهد بود و گواه این مدعا ۸۸ هزار و ۴۵۱ مورد بازرسی توسط سازمان صمت در استان ایلام است.

 

وی افزود: هر کسی که بخواهد نظام اقتصادی بازار استان را خدشه دار کند واخلالی در بازار ایجاد کندوحقوق مصرف کنندگان را رعایت نکند به شدت مورد برخورد بازدارنده تعزیری وقاطع قرار خواهد گرفت.

 

معاون بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به برخورد قاطع و بدون اغماض با متخلفان گفت:: طی این بازرسی‌ها ۳۶۵۱ مورد جریمه انجام شده است.

 

عبدخانی برخورد با ناقضان بهداشتی در ایام کرونا را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تعداد ۲۲۲۳ واحد صنفی در استان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، گران‌فروشی، کم‌فروشی و… پلمب شده‌ و پرونده آنان به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.

 

عبد خانی گفت: مردم ایلام می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ تخلفات صنفی ازجمله گران‌فروشی، کم‌فروشی ،عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و امتناع از درج قیمت را اطلاع داده تا این تخلفات در کمترین زمان توسط تیم‌های بازرسی سازمان صمت مورد بازرسی قرار گیرد.