۱۲ دانش آموز مقاطع مختلف استان رتبه برتر نقاشی هوای پاک را کسب کردند  

    رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه ۱۲ نفر از دانش آموزان سطح استان حائز رتبه برتر مسابقه نقاشی هوای پاک از سوی داوران شدند، گفت: در پی فراخوان این پالایشگاه مبنی بر برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک، با استقبال کم نظیر از سوی دانش آموزان شهرستان […]

 

 

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه ۱۲ نفر از دانش آموزان سطح استان حائز رتبه برتر مسابقه نقاشی هوای پاک از سوی داوران شدند، گفت: در پی فراخوان این پالایشگاه مبنی بر برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک، با استقبال کم نظیر از سوی دانش آموزان شهرستان های ایلام، چوار و ایوان بیش از ۸۰۰ اثر به این شرکت ارسال گردید.

علی وحیدی با اشاره به اینکه نقاشی و در مجموع هنر راه مناسبی برای برقراری ارتباط با آحاد مختلف مردم است، افزود: نقاشی با موضوع هوای پاک دارای مضمون های اجتماعی است که انتقادات و پیشنهادات سازنده را از طریق نقاشی و هنر و استفاده از تأثیرگذاری آن به جامعه القا می کند.

وی اظهار داشت: نقاشی هوای پاک در مدارس راهی برای آگاهی بخشی است تا کودکان را با مفهوم و اهمیت هوای پاک آشنا و با ایجاد رقابت به خلق ایده های گوناگون در این زمینه نیز کمک می شود.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: در مجموع بیش از ۸۰۰ اثر نقاشی توسط دانش آموزان ایلام، ایوان و چوار برای این پالایشگاه ارسال شده که از این تعداد ۱۲ اثر توسط داوران برجسته استانی انتخاب شده و طی آئینی و با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل حفاظت محیط زیست و حوزه هنری استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

وحیدی ادامه داد: در مقطع اول تا سوم ابتدایی، احمدرضا بسطامی از دبستان رسالت چوار، محمدمهدی فتاحی دبستان شهید فهمیده ایلام و نورا جریده از دبستان انقلاب اسلامی میشخاص در این رده سنی به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند، وی گفت: در مقطع چهارم تا ششم ابتدایی آکو بهادری از دبستان ستاره گان زاگرس ایلام، سانیا قادری از دبستان شهید محمد نادری ایلام و محمدطاها چوکی از دبستان شیخ کلینی ۲ ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را کسب نمودند.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام افزود: در مقطع متوسطه اول، احمدرضا سلیمانی از مدرسه ۱۴ خرداد ایلام ، دیانا روستایی از مدرسه آل عصمت چوار و ریژان پروری از مدرسه صادقیه ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را از آن خود کردند.

وحیدی اظهار داشت: در مقطع متوسطه دوم، آناهیتا اسماعیلی از مدرسه فضیلت ایوان، الهام ولی پور از مدرسه حضرت معصومه ایلام و آیلار محمودیان از مدرسه فضیلت ایوان به ترتیب نفر اول تا سوم این رده سنی را کسب کردند.