۱۱هزار میلیارد ریال برای رفع مشکلات آب شرب ایلام هزینه می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: امسال ۱۱ هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه آب و فاضلاب در این استان هزینه خواهد شد. نوراله تیموری در حاشیه بازدید نماینده مردم استان از روستا‌های بخش موسیان و دشت عباس و بررسی مشکلات آب شرب آن‌ها اظهار داشت: چالش‌ها برای تامین آب شرب پایدار در برخی […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: امسال ۱۱ هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه آب و فاضلاب در این استان هزینه خواهد شد.

نوراله تیموری در حاشیه بازدید نماینده مردم استان از روستا‌های بخش موسیان و دشت عباس و بررسی مشکلات آب شرب آن‌ها اظهار داشت: چالش‌ها برای تامین آب شرب پایدار در برخی روستا‌های دهلران وجود دارد و در این بازدید‌ها پیشنهادات وپ، راهکار‌ها و اعتبارات لازم برای این مهم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در یک فرصت زمانی کوتاه بحث مطالعات، برآورد‌ها و واگذاری کار به پیمانکار واجد شرایط از طریق مناقصه در دستور کار قرار گرفته و پیگیری خواهد شد.

تیموری با اشاره به اعتبارات استان برای توسعه شبکه آب و فاضلاب تصریح کرد: این اعتبار بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال است و امیدواریم بتوانیم با این اعتبار بخشی از مشکلات آب شرب پایدار و بهداشتی در استان را مرتفع و در حوزه روستا‌ها با برنامه مدون و بهره گیری از ظرفیت آب و فاضلاب استان حل و فصل کنیم.

تیموری به پروژه‌های شاخص آب و فاضلاب استان در شهر‌ها و روستا‌ها هم اشاره کرد و گفت: ارتقا سطح کیفی آب شرب دهلران از پروژه‌هایی است که امسال تکمیل می‌شود.

۲۱۰ هزار مشترک آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان ایلام وجود دارد.