گرمایِ جهنمیِ شهرهای گرمسیری و بی اعتنایی مدیران استان

    ✍️پایگاه خبری ایلامیان تصاویر ارسالی به پایگاه ایلامیان، حاکی از بالابودن دمای هوای شهرهای دهلران، موسیان و مهران است،افزایشی که فراتر از ۵۰ درجه بوده و حتی در خنکای شب نیز این دما بر این شهرستان ها حکم فرماست.     مهران و دهلران سالهاست، طعم محرومیت را چه در جنگ و چه […]

 

 

✍️پایگاه خبری ایلامیان

تصاویر ارسالی به پایگاه ایلامیان، حاکی از بالابودن دمای هوای شهرهای دهلران، موسیان و مهران است،افزایشی که فراتر از ۵۰ درجه بوده و حتی در خنکای شب نیز این دما بر این شهرستان ها حکم فرماست.

 

 

مهران و دهلران سالهاست، طعم محرومیت را چه در جنگ و چه در دوران بازسازی پس از جنگ و حالا در نبود تفاوت ساعات کاری با دیگر مناطق سردسیر با گوشت و پوست خود حس کرده اند، گویا زادگاهشان تبعیدگاه جهنمی است که هیچ تلاشی از سمت هیچ مسئولی برای نجاتشان نشده و نخواهد شد.

مسئولین محترمی که زیر کولر گازی برای مناطق جنوب استان تصمیم گیری می کنید، اگر جسارت دارید، بسم الله، همین فردا برای سرکشی و درک شرایط موجود قدم به این شهرستانها گذاشته، تا شاید درک کنید جهنم بالای ۵۰ درجه با هیچ نوع کولر گازی جوابگو نیست.

 

تغییر ساعت کاری، شاید برای کارمندان حوزه ی شمالی و صرفه جویی در مصرف برق چند درصد موثر باشد، اما این سوال پیش می آید که، اگر ساعت کاری از ۶:۳۰ آغاز شود،چند سیستم و لامپ و کولر روشن کمتر روشن می شود ؟!

فکر نمی کنید ساعت کاری این شهرستان ها بایستی حداقل یکساعت کمتر از شهرهای شمالی باشد؟! عملی نیست؟! خوب حضور کارکنان را بصورت پنجاه درصدی برقرار کنید

 

اگر تصمیمات، در مرکز صورت می‌گیرد، لازم است مسئولان استان ایلام، مسئولان را توجیه کنند که دمای هوای شهرستان های جنوبی استان در تابستان با بسیاری از شهرستان های استان هم‌خوانی ندارد و باید ساعت شروع و پایان کار آنان متفاوت باشد و حتی برخی روزها ادارات آن مناطق تعطیل اعلام گردد.

 

اما اگر این تصمیم در استان گرفته می شود،فقط باید تاسف خورد…