گاوداری پنج هزار رأسی در ایلام راه اندازی می‌شود

نماینده هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای راه اندازی گاوداری پنج هزار سی و طرح تولید جوجه یک روزه با ظرفیت یک میلیون قطعه در ایلام قول مساعد داد. مشیدی در نشست بررسی طرح‌های سرمایه گذاری در ایلام اظهار داشت: هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تمام تجهیزات خریداری شده طرح تولید […]

نماینده هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای راه اندازی گاوداری پنج هزار سی و طرح تولید جوجه یک روزه با ظرفیت یک میلیون قطعه در ایلام قول مساعد داد.

مشیدی در نشست بررسی طرح‌های سرمایه گذاری در ایلام اظهار داشت: هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تمام تجهیزات خریداری شده طرح تولید جوجه یک روزه با ظرفیت یک میلیون قطعه را به استان منتقل و با کمک اتحادیه مرغداران به صورت عام المنفعه اجرا می‌کند.

وی همچنین افزود: پس از امکان سنجی مناسب طرح گاوداری پنج هزار رأسی در این استان را برای رونق تولید و اشتغال اجرایی می‌کنیم.

نماینده هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) یادآور شد: این هلدینگ آمادگی لازم در زمینه اجرای طرح‌های کشت و صنعت بزرگ مقیاس را در استان ایلام دارد.

مدیرکل هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز در این نشست به اقدامات مهم این ستاد در رفع محرومیت و سرمایه گذاری اقتصادی برای رونق تولید در نقاط مختلف کشور اشاره کرد و گفت:پیگیر اجرای طرح‌های مصوب شده در این نشست خواهم بود.

زارع ابراز امیدواری کرد با تلاش مجموعه اقتصادی استان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) علاوه بر رونق تولید زمینه اشتغال جوانان فارغ التحصیل بیکار استان نیز فراهم شود.

استاندار ایلام نیز در این نشست با استقبال از سرمایه گذاری هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) آمادگی خود را برای همکاری با این ستاد اعلام کرد.

گفتنی است، این نشست با حضور نمایندگان هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، استاندار ایلام و معاون اقتصادی استانداری، مدیرکل جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار شد.