گاز برخی مناطق شهر ایلام امروز قطع می‌شود

شرکت گاز استان ایلام با صدور اطلاعیه‌ای از قطعی گاز برخی مناطق شهری ایلام طی امروز یکشنبه خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: به علت انجام پاره‌ای از تعمیرات گاز مناطق محدوده‌های میدان فاتحان میمک _ محله الهیه _ کوچه پارک ملت و کوچه‌های منشعب از آن حد فاصل میدان فاتحان میمک تا میدان […]

شرکت گاز استان ایلام با صدور اطلاعیه‌ای از قطعی گاز برخی مناطق شهری ایلام طی امروز یکشنبه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: به علت انجام پاره‌ای از تعمیرات گاز مناطق محدوده‌های میدان فاتحان میمک _ محله الهیه _ کوچه پارک ملت و کوچه‌های منشعب از آن حد فاصل میدان فاتحان میمک تا میدان شهدا _ خیابان شهدا _ خ شهید سالخورده _ خیابان شهید میرزا حاجیانی و کوچه‌های منشعب سمت پایین بلوار صدوقی امروز از ساعت ۱۲ الی ۱۸ عصر قطع می‌شود.

به اطلاع مشترکین محترم ساکن در محدوده‌های مذکور می‌رساند این اقدام بدلیل وجود نشتی شدید در شبکه توزیع گاز شهری در حوزه شمالی شهر ایلام و ضرورت انجام تعمیرات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هرگونه خطر یا حادثه ناگواری برای شهروندان گرامی انجام خواهد شد.

خواهشمند است تمام مشترکین گرامی در محدوده‌های یاد شده ضمن بستن شیر اصلی گاز منازل خود، از هرگونه دستکاری در وسایل گازسوز منزل و یا تأسیسات گاز شهری خودداری و در صورت نیاز با شماره تلفن ۱۹۴ واحد امداد شرکت گاز تماس برقرار نمایید.
بدیهی است با پایان تعمیرات اضطراری مذکور و تزریق مجدد گاز به شبکه شهری، همکاران ما در شرکت گاز شهرستان ایلام جهت وصل گاز منازل مراجعه خواهند نمود.