گازرسانی به ۴۴ روستای استان ایلام

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه در هفته دولت و دهه فجر امسال ۴۴ روستا در اقصی نقاط ایلام گازدار می‌شوند گفت: ۱۴ روستای دیگر نیز برای گازرسانی کلنگ‌زنی خواهد شد. عباس شمس‌اللهی اظهار داشت: هفته دولت امسال، ۱۵ روستا گازدار می‌شود که با گازرسانی به این مناطق، بیش از ۶۱۴ خانوار دیگر […]

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه در هفته دولت و دهه فجر امسال ۴۴ روستا در اقصی نقاط ایلام گازدار می‌شوند گفت: ۱۴ روستای دیگر نیز برای گازرسانی کلنگ‌زنی خواهد شد.

عباس شمس‌اللهی اظهار داشت: هفته دولت امسال، ۱۵ روستا گازدار می‌شود که با گازرسانی به این مناطق، بیش از ۶۱۴ خانوار دیگر استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهد شد و ضریب نفوذ گازرسانی در روستا‌های استان افزایش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه ۱۴ روستا نیز هفته دولت و دهه فجر امسال در سطح استان کلنگ‌زنی خواهد شد، بیان کرد: درایام الله دهه مبارک فجر امسال نیز ۲۹ روستا در اقصی نقاط استان گازدار شده که با اتمام گازرسانی به این روستا‌ها نیز بیش از یک هزار و ۲۲۱ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام اضافه کرد: برای گازرسانی به ۴۴ روستای مذکور در هفته دولت و دهه فجر، پیمانکار انتخاب و در مرحله اجراست که برای گازرسانی به این تعداد روستا ۲۷۰ کیلومتر شبکه توزیع اجرا می‌شود.
شمس‌اللهی با بیان اینکه هفته دولت و دهه فجر امسال نیز ۱۴ روستا کلنگ زنی خواهد شد که با گازرسانی به این تعداد روستا بیش از ۳۳۰ خانوار دیگر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهد شد، یادآور شد: هم‌اکنون این تعداد روستا در اقصی نقاط استان در دست مطالعه و بررسی همکاران قرار دارند.
وی به روستا‌های قابل افتتاح در هفته دولت امسال اشاره و مطرح کرد: این روستا‌ها شامل سرابنقل، سیاه‌گاو و مژاره در آبدانان، کمول و کمول محمدزمان در چرداول، بانکلان، تورم، گاودول، رودبره هلیلان، دره دول و گرزلنگر در دره‌شهر، آگره‌بید و تختان و بیشه‌دراز دهلران، وری در ملکشاهی می‌باشند.
شمس‌اللهی به روستا‌های قابل افتتاح در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: روستای سرتنگ زرنه ایوان، بان‌قلا، بیشی‌علیا، پیازآباد، پیامن سفلی و علیا و وسطی، چال‌خشک، چاله‌چاله، چشمه‌کبود، سرچلوسگان سفلی و علیا، سره‌ویان، سول‌آباد، شهمیار، گلدره، گولاب، ورمله، کلگه، تیراندازگه، کپرگه، داربیدکرنی و داروند هلیلان، شهرک کاور توه‌طاق، هاویان و سمانه، ابوغویر و چم‌هندی دهلران و چشمه پهن ملکشاهی می‌باشند.