گازرسانی به روستای دره‌باریک هلیلان

مدیرعامل شرکت گاز ایلام از گازرسانی به روستای دره‌باریک بخش مرکزی از توابع شهرستان هلیلان خبر داد. عباس شمس اللهی اظهار داشت: با توجه به صعب العبور بودن منطقه و هزینه سرانه بالای گازرسانی به این روستا از طریق خطوط و شبکه گاز موجود استان ایلام، با اخذ مجوز‌های لازم و تعامل و همکاری شرکت گاز […]

مدیرعامل شرکت گاز ایلام از گازرسانی به روستای دره‌باریک بخش مرکزی از توابع شهرستان هلیلان خبر داد.

عباس شمس اللهی اظهار داشت: با توجه به صعب العبور بودن منطقه و هزینه سرانه بالای گازرسانی به این روستا از طریق خطوط و شبکه گاز موجود استان ایلام، با اخذ مجوز‌های لازم و تعامل و همکاری شرکت گاز استان کرمانشاه از طریق آخرین خط اتصالی استان کرمانشاه واقع در روستای شاهبداغ، با اخذ انشعاب فرعی و نصب ایستگاه اندازه‌گیری، گاز به روستای دره باریک رسید.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۰ علمک در این روستا نصب شده‌است، اضافه کرد: بیش از ۵۰ خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه برای گازرسانی به این روستا ۴.۵ کیلومتر شبکه گذاری اجرا شده است، افزود : برای گازرسانی به روستای دره‌باریک ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان ایلام هزینه شده است.