کنترل هوشمند تردد‌های جاده‌ای در ایام پایانی سال در ایلام

رئیس پلیس راه استان ایلام از کنترل هوشمند ترددهای جاده‌ای در ایام پایانی سال در ایلام خبر داد. سرهنگ ابوالفضل کهزادی اظهار داشت: در صورتی که نوروز امسال مجوز تردد برای سفر‌های نوروزی صادر شود اولویت و دغدغه اصلی پلیس راه، پیشگیری از وقوع تصادفات و سلامت مسافران نوروزی است. وی افزود: به همین منظور […]

رئیس پلیس راه استان ایلام از کنترل هوشمند ترددهای جاده‌ای در ایام پایانی سال در ایلام خبر داد.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی اظهار داشت: در صورتی که نوروز امسال مجوز تردد برای سفر‌های نوروزی صادر شود اولویت و دغدغه اصلی پلیس راه، پیشگیری از وقوع تصادفات و سلامت مسافران نوروزی است.

وی افزود: به همین منظور پلیس برنامه و اقدامات خاصی را در راستای کنترل هوشمندانه تردد مسافران، کنترل ترافیک و پیشگیری از وقوع تصادفات را دارد.

رئیس پلیس راه استان ایلام عنوان کرد: با توجه به اینکه استان ایلام دارای طبیعت بکر و مناظر و امکان هدف گردشگری بوده، هر ساله در ایام نوروز شاهد تردد مسافران به استان هستیم.

سرهنگ کهزادی با اشاره به  اینکه همچون سالهای گذشته شهروندان ایلامی که در ایام نوروز به تفرجگاه‌ها می‌روند، تصریح کرد: رفتن شهروندان به تفرجگاه‌های طبیعی استان سبب افزایش تردد در سطح محور‌های مواصلاتی می‌شود.

وی افزود: با توجه به ایام پایانی سال، خصوصاً در پنجشنبه وجمعه آخر سال که شهروندان عزیز به زیارت اهل قبور در آرمستان‌ها می‌روند، پلیس راه استان تمهیدات ویژه‌ای را به منظور تسهیل در تردد و افزایش انضباط ترافیکی در ورودی و خروجی آرامستان‌ها و درطول محور‌ها را برآورد کرده است.