کشف ۱۲ فقره سرقت در ۲۴ ساعت گذشته

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری ۳ سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت منزل، کابل برق و محتویات داخل خودرو در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. سرهنگ قدرت حیدری زاد بیان داشت: در راستای استمرار طرح‌های پیشگیری از سرقت و گشت زنی‌های هدفمند، طرح پاکسازی نقاط آلوده از وجود سارقان در دستور کار […]

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری ۳ سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت منزل، کابل برق و محتویات داخل خودرو در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قدرت حیدری زاد بیان داشت: در راستای استمرار طرح‌های پیشگیری از سرقت و گشت زنی‌های هدفمند، طرح پاکسازی نقاط آلوده از وجود سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران تجسس کلانتری‌های تابعه شهرستان با انجام کار و اقدامات پلیسی و هوشمندانه موفق به شناسایی ۳ متهم در این زمینه شدند که پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات‌هایی جداگانه متهمان را دستگیر کردند.
سرهنگ حیدری زاد اضافه کرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت از قبیل سرقت محتویات داخل خودرو، اماکن خصوصی و سرقت کابل برق در سطح شهرستان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام ادامه داد: متهمان دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.