کشف محموله کالای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در مهران

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف و ضبط یک محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از هشت میلیارد ریال در شهرستان مرزی مهران خبر داد. سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: ماموران پاسگاه چالاب و چنگوله در هنگام گشت زنی، ۲ دستگاه وانت آریسان را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. وی افزود: این خودرو‌ها که […]

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف و ضبط یک محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از هشت میلیارد ریال در شهرستان مرزی مهران خبر داد.

سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: ماموران پاسگاه چالاب و چنگوله در هنگام گشت زنی، ۲ دستگاه وانت آریسان را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: این خودرو‌ها که حامل لوازم خانگی قاچاق وفاقد مدارک گمرکی بودن توقیف و برای سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه محموله کشف شده توسط کارشناسان هشت میلیارد ریال ارزش گذاری شده است، یادآور شد: دراین زمینه راننده خودرو‌ها دستگیر، و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

شهر مرزی مهران در استان ایلام با حدود ۲۳۰ کیلومتر فاصله با بغداد نزدیک‌ترین شهر مرزی کشورمان به پایتخت عراق و عتبات عالیات این کشور است که امروز به کانون فعالیت‌های صادراتی و تردد زوار با کشور همسایه تبدیل شده است.

شهرستان مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام قرار دارد.