پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان در آستانه کنگره ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در آستانه برگزاری کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام پیامی صادر کرد. متن پیام به این شرح است: بسم رب الشهدا و صدیقین سلام بر شهیدان گلگون کفنی که در خون سرخ خویش غسل شهادت نموده و لباس رزم را […]

حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در آستانه برگزاری کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:
بسم رب الشهدا و صدیقین

سلام بر شهیدان گلگون کفنی که در خون سرخ خویش غسل شهادت نموده و لباس رزم را کفن خود ساخته اند.

آنانکه قبل از شهادت در مقام مجاهد فی سبیل الله جان عزیز خویش را با صاحب جانان، معامله نموده و رضا و رضوان ابدی را با نشان عند ربهم به میراث برده اند.

شهیدان، مهاجران عزت یافته ی الهی و شرافت یافتگان مکتب حسینی اند، آنان شاخص حیات، راهنمای مذهب و چراغ فروزان مسیر عزت از کربلای حسینی تا ظهور منجی عالم اند، همان ها که سر و سینه خویش را سپر تیر و ترکش دشمنان خدا نموده تا دین و انسانیت در جوامع اسلامی جاودانه بماند.

اکنون که در دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی به پاسداشت مقام شامخ شهیدان ،کنگره برپا می‌گردد به متولیان و مجریان آن دست مریزاد و خدا قوت گفته، چرا که بانگ بیدار باش را به صدا درآورده تا خفتگان و غفلت زدگان در یابند که زنده بودن همگان در گرو جاودانه بودن نام و یاد شهداست.

تحقق این طریق حیات بخش ضرورت و اهمیت برگزاری کنگره عظیم شهدا را اثبات نموده که به فضل الهی و با مدد روح بلند شهدا این مهم شدنی و دست یافتنی است.

پروردگارا ما را در این مسیر نجات‌بخش که متضمن سعادت دنیا و تکامل عقبی است ثابت قدم نموده تا پا به پای ولایت، پاسدار ارزش‌های دینت باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

الله نور کریمی تبار
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام