جمعه , ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

پلیس راهور فعلا مخالف اجرای طرح خیابان طالقانی ایلام است

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اعلام مخالفت پلیس راهور با اجرای طرح پیاده راه کردن خیابان طالقانی شهر ایلام در مقطع کنونی خبرداد.

سرهنگ “محسن ناصری ” با بیان اینکه پلیس از اجرای هر طرحی که به روان سازی ترافیک و بهبود عبور و مرور مردم در هسته مرکزی کمک کند استقبال می کند، افزود: درحال حاضر با توجه به مسدود شدن تقاطع رسالت به عنوان یکی ازمسیرهای اصلی تردد به هسته مرکزی ، اجرای این پروژه موجب سر ریزشدن ترافیک به معابرفرعی و کوچه ها و باعث به زحمت انداختن شهروندان درسفرهای درونشهری می شود .

وی با اشاره به عدم هماهنگی و عدم ارائه پلان ایمنی ازسوی شهرداری، گفت:برابرمقررات جاری،دستگاه های مسئول موظفند پیش از بسته شدن تمام یا بخشی از راه برای انجام هر نوع عملیات اجرایی اعم ازتعریض ،تعمیر،نگهداری ،حفاری و مانند آنها ،هماهنگی های لازم را انجام داده و با اطلاع پلیس راهنمایی و رانندگی اقدام کنند درغیراینصورت ماموران راهور موظفند ازکار آنان جلوگیری به عمل آورند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان دررابطه با دیگر دلایل مخالفت پلیس توضیح داد: خیابان طالقانی حلقه اتصال شرق به شمال و غرب شهر ایلام است که باپیاده راه کردن آن عملا پل ارتباطی شرق به شمال و غرب شهر ایلام قطع خواهد شد.

سرهنگ ناصری در پایان اضافه کرد:خیابان ولایت،یکی ازخیابان های مجاور خیابان طالقانی به علت عدم ظرفیت و نداشتن پیاده رو با تغییرات حجم ترافیک در زمان شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس پاسخگوی تردد وسایل نقلیه نبوده و دسترسی ساکنان محل برای دستیابی به محل سکونت خود با مشکل مواجه خواهد کرد.

همچنین ببینید

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد مدیرکل راه و شهرسازی ایلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *