پلمپ یک فروشگاه زنجیره‌ای در ایلام

مسئول گشت تعزیرات حکومتی از پملپ یک فروشگاه زنجیره ای عرضه مواد خوراکی و غذایی بعلت تخلفات متعدد صنفی در ایلام خبر داد. شیراوند با اشاره به پملپ یک فروشگاه زنجیره ای در ایلام گفت:تخلفات متعدد صنفی از جمله  گرانفروشی،وجود اقلام تاریخ مصرف گذشته و فروش برنج غیرقابل مصرف تا اطلاع بعدی پملپ شد. وی […]

مسئول گشت تعزیرات حکومتی از پملپ یک فروشگاه زنجیره ای عرضه مواد خوراکی و غذایی بعلت تخلفات متعدد صنفی در ایلام خبر داد.

شیراوند با اشاره به پملپ یک فروشگاه زنجیره ای در ایلام گفت:تخلفات متعدد صنفی از جمله  گرانفروشی،وجود اقلام تاریخ مصرف گذشته و فروش برنج غیرقابل مصرف تا اطلاع بعدی پملپ شد.

وی گفت: در راستای اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها با حضور تمامی دستگاه‌های نظارتی، بازار را به صورت شبانه روزی رصد و هرگونه گزارشی یا تخلفی مشاهده شود به تعزیرات حکومتی ارسال می‌گردد.

مسئول گشت تعزیرات حکومتی گفت: در این شرایط رضایتمندی مردم برای ما مهم است و به همین منظور در برخورد با واحد‌های متخلف کوتاه نخواهیم آمد و فروشگاه‌های بزرگ و کوچک نرخ مصوب را برای عرضه کالا اعمال کنند و در صورت تخلف با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

همچنین شیراوند تصریح کرد: یک واحد صنفی فروش روغن موتور خودرو هم در بازرسی صورت گرفته به علت گرانفروشی فردا نیز پملپ خواهد شد.