پرونده جشنواره سی و چهارم تئاتر ایلام بسته شد

    برگزیدگان جشنواره تیٔاتر استان ایلام معرفی شدند کوروش زارعی، محسن سلیمانی فارسانی و مالک حدپور سراج به عنوان هییٔت داوران سی و چهارمین جشنواره استانی تیٔاتر ایلام نتایج داوری این دوره از جشنواره را به شرح زیر اعلام کردند. در بخش طراحی لباس خانم ها پردیس پورقهرمان و مینا دوستی برای نمایش مده […]

 

 

برگزیدگان جشنواره تیٔاتر استان ایلام معرفی شدند

کوروش زارعی، محسن سلیمانی فارسانی و مالک حدپور سراج به عنوان هییٔت داوران سی و چهارمین جشنواره استانی تیٔاتر ایلام نتایج داوری این دوره از جشنواره را به شرح زیر اعلام کردند.

در بخش طراحی لباس خانم ها پردیس پورقهرمان و مینا دوستی برای نمایش مده آ مینا برگزیده شدند.

در بخش موسیقی گروه نوازندگان نمایش محکوم به رفتن به عنوان برگزیده این بخش معرفی شدند.

در بخش طراحی صحنه محمد هادی ناصرمنش و احمد یعقوبی نژاد برای نمایش محکوم به رفتن شایسته تقدیر شناخته شدند و آقای حمیدرضا ارجمندی و خانم زهرا چراغی نیز در این بخش برای نمایش فعل حایٔز تقدیر اعلام شدند‌.

هییٔت داوران در بخش طراحی صحنه با اهدای دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به روحان امامی طراح صحنه نمایش بهشت حکیم الله از وی تقدیر به عمل آوردند.

در بخش بازیگری مرد آقایان علی بهادری، امیر عباس زاده و یوسف بابایی برای نمایش محکوم به رفتن تقدیر شدند و کیانوش مقدم برای همین نمایش برگزیده شد.

در بخش بازیگری زن، خانم ها شکیلا حاتمی منفرد و فاطمه اسداللهی برای نمایش فعل تقدیر شدند و بهاره مهکی نیز برای نمایش مده آ مینا شایسته تقدیر شناخته شد.

جایزه بهترین بازیگر زن این جشنواره نیز به مرجان قاسمی برای بازی در نمایش بهشت حکیم الله اهدا شد.

در بخش نمایشنامه نویسی امیر عباس زاده برای نمایش محکوم به رفتن تقدیر شد و خسرو امیری برای نوشتن نمایش بهشت حکیم الله، جایزه نمایشنامه برگزیده را کسب کرد.

بخش کارگردانی:

رتبه سوم: حمیدرضا ارجمندی برای کارگردانی نمایش فعل

رتبه دوم: امیر عباس زاده برای کارگردانی نمایش محکوم به رفتن

رتبه اول: مرجان قاسمی برای نمایش بهشت حکیم الله

در پایان نمایش بهشت حکیم الله از سوی هییٔت داوران به دبیرخانه جشنواره بین المللی تیٔاتر فجر معرفی شد.

 

سی و چهارمین جشنواره استانی تیٔاتر ایلام به دبیری سعید خیرالهی از ۲۶ تا ۲۸ آبان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

 

Instagram.com/ilamiyan.ir

https://www.instagram.com/p/CWdjzg9tAG_/?utm_medium=copy_link