پرداخت ۲۴ هزار فقره وام قرص الحسنه توسط بانک مهر ایران به متقاضیان ایلامی

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در ایلام گفت: ۲۴ هزار و ۴۶۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۳۰۰ هزار ریال به متقاضیان استان پرداخت شده است.

علی اصغر کائیدی امروز یک شنبه در نشست خبری با جمعی اصحاب رسانه استان اظهار داشت: بیش از ۶۵ درصد تسهیلات پرداختی بدون معرفی ضامن و براساس اعتبار سنجی در سطح استان مربوط به این بانک است.

وی افزود: در یکسال گذشته ۳ هزار و ۸۵۹ وام بدون ضامن به مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریال به مشتریان پرداخت شده است.

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در ایلام به مدل‌های مختلف پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در این بانک اشاره داشت و گفت: مدل امتیازی،مدل حمایتی، مدل کالا کارت و مدل پرداخت حقوق و دستمزد دستگاه‌ها اجرایی و نهادها از جمله این مدل‌هاست و این تسهیلات با کارمزد صفر تا چهار درصد پرداخت می‌شود.

کائیدی با اشاره به فعالیت ۱۰ شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در نقاط مختلف استان ایلام بیان کرد: مردم می توانند با مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و یا به صورت آنلاین در سایت این بانک از طرح های موجود با خبر شده و از خدمات ارائه شده توسط این بانک بهرمند شوند.

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در ایلام گفت: در راستای حمایت از تولید داخل و کالای ایرانی با شرکت های معتبر کشوری و استانی قراردادهایی منعقد شده ‌و مشتری بدون سپرده‌گذاری و بر‌اساس اعتبار‌ سنجی کارت اعتباری جهت خرید با تسهیلات ۴ درصد با بازپرداخت ۲۴ ماهه دریافت می کند.

وی ادامه داد: در این راستا از سال گذشته تا کنون ۴ هزارو ۷۷۲ فقره تسهیلات کالا کارت به مبلع ۱هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

کائیدی با بیان اینکه عمده خدمات ارائه شده توسط این بانک در حوزه‌های اشتغال، کارافرینی، معیشت، ازدواج، فرزندآوری و… است افزود:منابع این بانک در استان بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال است و عملکرد آن خوشبختانه در سطح کشور مطلوب است.

وی با اشاره به ۱۶دهمین سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: هم اکنون این بانک به رشد و پویایی کافی رسیده و خدمات مطلوبی به متقاضیان ارائه می کند.

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در ایلام به مطالبات ۲ صدم درصدی در استان اشاره کرد و افزود: بانک قرص الحسنه مهر ایران در حوزه تسهیلات خرد و ارائه تسهیلات بدون ضامن در بین شبکه بانکی رتبه اول را کسب کرده است.

وی همچنین با اشاره به خدمات غیرحضوری و آنلاین در راستای رفاه حال مشتریان عنوان کرد: در کشور بیش از ۱۶ میلیون مشتری و در استان بیش از ۱۸۰ هزار مشتری در بانک قرص الحسنه مهر ایران سپرده گذاری کرده اند.

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در استان ایلام‌ افزود:۵۰ درصد پرداخت تسهیلات این بانک در استان بصورت غیرحضوری و آنلاین پرداخت می شود و در تلاشیم انجام این خدمات به ۱۰۰ درصد ارتقا یابد.

وی به اقدامات این بانک در اربعین امسال اشاره داشت وگفت:این بانک با راه اندازی موکب و همچنین حسینیه ی کودک در مرز مهران به زائران حسینی خدمت رسانی کرد،که مورد استقبال زائران و تقدیر مسئولان استانی قرار گرفت.

کائیدی افزود:طی یکسال گذشته ۲۴ هزارو ۴۶۳ فقره وام قرص الحسنه به مبلغ ۱۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در استان پرداخت شده است.

مدیر شعب ‌بانک مهر ایران در استان ایلام‌ در ادامه با بیان اینکه در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته،بهزیستی و… نیز پرداخت شده است،افزود: در بخش مشاغل خانگی ۱۱۰فقره به مبلغ ۶۲ میلیارد ریال،بهزیستی۸۲ فقره به مبلغ ۹۵ میلیارد ریال،کمیته۱۷۹ فقره به مبلغ ۲۱۷ میلیارد ریال،فرزند آوری۱۳۰ فقره به مبلغ۶۱ میلیارد ریال،وام ازدواج ۹۴ فقره به مبلغ۱۶۷ میلیارد ریال در سال جاری پرداخت شده است