چهارشنبه , ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

پرداخت یکماه حقوق بعنوان پاداش به کارمندان و کارکنان دولت در سال ۹۶

به گزارش ایلامیان مطابق با ماده۱۱ ضوابط اجرای قانون بودجه ۹۶ در سال ۱۳۹۶ دستگاههای اجرایی می توانند حداکثر معادل یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی را در صورت وجود اعتبار در سقف اعتبارات تخصیص یافته دستگاه اجرایی به عنوان پاداش پرداخت نمایند.

پرداخت یک ماه پاداش مذکور به اعضای هیأت مدیره یا هیأت عامل و کارکنان شرکتهای دولتی (اعم از شرکتهای مستلزم ذکر و تصریح نام)، بانکها و بیمه های دولتی پس از تصویب مجامع یا شوراهای عالی آنها مجاز است.

هیئت وزیران در جلسات ۱۶ /۱ /۱۳۹۶ و ۲۰ /۱ /۱۳۹۶ به پیشنهاد شماره ۱۵۲۴ مورخ ۵ /۱ /۱۳۹۶ سازمان برنامه و بودجه کشور، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور را بتصویب کرد.

این مقرره در جلسات مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶و ۱۳۹۶/۰۱/۲۰هیئت وزیران تصویب و با شماره ۵۷۱۳مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.

به نظر می رسد این حکم جایگزین پاداش موضوع ماده ۵۰ قانون برنامه پنجساله پنجم شده است.

همچنین بر اساس ماده۴۰ ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۹۶ پرداخت هرگونه تسهیلات مالی و وام از محل منابع داخلی شرکتهای دولتی به کارکنان و مدیران شرکتهای مذکور ممنوع است.

همچنین ببینید

گزینه های بومی که با تلاش بومی ها سوخت شدند / استاندار ایلام غیربومی خواهد بود 

✍🏻 رضا خسروی _ پایگاه خبری ایلامیان در روزهایی که گروه های سیاسی، نمایندگان و …

۶ نظر

  1. برا بازنشستگان هم هست آیا؟؟؟

  2. حتما باید پرداخت بشه به کارمندان معادل حقوق دریافتی

  3. با سلام
    این طرح شامل فرهنگیان و معلم ها هم میشه؟

  4. این که نوشته در صورت وجود اعتبار فردا میشه سلیقه ای هر ارگانی که مدیرش دوست نداشت این کار را بکنه میگه اعتبار نیست. اگر بخشنامه می کرد که موظف هستند یه چیزی. تازه خیلی از چیزهایی که بخشنامه الزام داره اجرا نمیشه تا برسه به این مسائل اختیاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *