پایان تعمیرات خط لوله سراسری گاز در ایلام

سرپرست شرکت گاز ایلام از پایان یافتن تعمیرات خط لوله سراسری گاز توسط گروه تعمیرات منطقه ۷ عملیات انتقال گاز در استان خبر داد. محمود کشاورز اظهار داشت: با تشکیل کمیته بحران، کنترل و مدیریت مصرف گاز ذخیره در خطوط لوله، از طریق پایش و مانیتورینگ آنلاین مصارف، آماده‌باش کامل پرسنل، خوشبختانه این تعمیرات بدون […]

سرپرست شرکت گاز ایلام از پایان یافتن تعمیرات خط لوله سراسری گاز توسط گروه تعمیرات منطقه ۷ عملیات انتقال گاز در استان خبر داد.

محمود کشاورز اظهار داشت: با تشکیل کمیته بحران، کنترل و مدیریت مصرف گاز ذخیره در خطوط لوله، از طریق پایش و مانیتورینگ آنلاین مصارف، آماده‌باش کامل پرسنل، خوشبختانه این تعمیرات بدون قطع گاز مشترکین خانگی به اتمام رسید و هم اکنون جریان گاز کلیه واحد‌های صنعتی و CNG نیز در حال وصل می‌باشد.
وی با بیان اینکه تلاش نیرو‌های امداد و بحران این شرکت و گروه تعمیرات منطقه ۷ عملیات انتقال گاز برای انجام این تعمیرات ستودنی بود، افزود: به منظور جلوگیری از قطع گاز مشترکین خانگی در شهرستان‌های ایلام و چوار، تعمیرات مذکور در کمتر از ۱۵ ساعت انجام شد که این مهم در سایه تلاش‌های جهادی همکاران محقق شده است.
سرپرست شرکت گاز استان ایلام اضافه کرد: آماده‌باش کلیه نیرو‌های ستادی، گروه‌های امداد، کمیته بحران و پشتیبانی ادارات گاز شهرستان‌های معین از جمله ایوان، چرداول و سیروان برای کنترل کردن تجهیزات، مانیتورینگ آنلاین خطوط و شبکه گاز برای پایش و … از عوامل مهم برای انجام تعمیرات خط لوله سراسری قبل از موعد پیش‌بینی شده بوده است.
بدلیل انجام تعمیرات خط لوله سراسری انتقال گاز استان توسط منطقه ۷ شرکت انتقال گاز کشور، گاز ورودی شهرستان‌های ایلام و چوار از ساعت ۲۲ روز گذشته قطع شده بود که امروز سه شنبه و زودتر از موعد مقرر وصل و هم اکنون گاز از خط سراسری وارد خطوط لوله استان شده است.