وعده‌های بی سرانجام آقای نماینده در حوزه جنوب ایلام

پایگاه خبری ایلامیان-رضا خسروی////وعده‌های بی سرانجام آقای نماینده در حوزه جنوب ایلام این بخش: شهرستان بدره وعده‌های بهزاد علیزاده نماینده مردم در مجلس برای شهرستان بدره نشان می‌دهد، به گواه مستندات هیچ دستاوردی به جز «پیام های تسلیت» برای مردم این شهرستان نداشته است. اگر سری به کانال‌های خبری شهرستان بدره بزنید تا دلتان بخواهد […]

پایگاه خبری ایلامیان-رضا خسروی////وعده‌های بی سرانجام آقای نماینده در حوزه جنوب ایلام

این بخش: شهرستان بدره

وعده‌های بهزاد علیزاده نماینده مردم در مجلس برای شهرستان بدره نشان می‌دهد، به گواه مستندات هیچ دستاوردی به جز «پیام های تسلیت» برای مردم این شهرستان نداشته است.

اگر سری به کانال‌های خبری شهرستان بدره بزنید تا دلتان بخواهد پیام‌های تسلیت بهزاد علیزاده برای درگذشتگان وجود دارد ولی اینکه خبری از کار یا دستاوردی خاص برای مردم این شهرستان باشد، مشاهده نمی‌شود.

آقای نماینده به کار خبرنگاران، انتقادات، پیشنهادات بسیار حساس و دل نازک است، بر همین اساس وعده‌ها و پیگیری‌های ایشان با وضعیت کنونی پروژه‌ها در شهرستان بدره را مستند کرده‌ایم.

بدره از شهرستان‌های تازه تاسیس استان ایلام است که مشکلات بی شماری دارد، از جمله اینکه هنوز تمامی ادارات در این شهرستان مستقر نیستند، تاکنون در زمان حضور سه سال ایشان به عنوان نماینده نه تنها هیچ اداره جدیدی در شهرستان مستقر نشده، بلکه شعبه اقماری تامین اجتماعی بدره نیز در حال حاضر تعطیل شده است.

آقای علیزاده؛ اعلام کردید ایستگاه پمپاژ ولی عصر بدره به طرح ۵۵۰ هزار هکتاری ایلام و خوزستان اضافه شده ولی در حال حاضر پروژه نه پیشرفتی داشته و اینکه این طرح کاملا تعطیل است. همچنین اعلام کردید پمپاژ زید، تلخاب و زرانگوش در تابستان شروع به کار می‌کند، تابستان تمام شد ولی خبر از اتمام کار نشد، بیشتر لوله‌های طرح فرسوده شده است.

۴۸ خانواده روستای تلخاب به دلیل بی توجهی مسئولان سد سیمره سال هاست در خانه‌های خود به دلیل وجود رانش با ترس زندگی می‌کنند، مشکلات این روستا را هم حل نکردید.

سد تنظیمی سیمره را قرار بود اجرایی کنید، این وعده نیز به سرانجام نرسید، اعلام کردید طرح تلمبه ذخیره سد سیمره در بودجه سال ۱۴۰۱ نهایی شده است. کجاست؟

سه سال است به وعده ساخت بیمارستان بدره اشاره می‌کنید چندبار از اختصاص اعتبار خبر دادید و اعلام کردید این طرح تیرماه آغاز می‌شود، ولی این بیمارستان وجود خارجی هم ندارد.

وعده دادید مسیر شهرک ولیعصر به دره شهر با ۶۰۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ چهاربانده می‌شود، این طرح هم اجرایی نشده است.

وعده‌های فراوانی در روستاهای این شهرستان برای حل مشکلات دادید، الان سری به روستاهای شهرستان بزنید آیا اصلاً جوانی در روستاها می‌بینید؟ همه برای یافتن شغل به شهرهای دیگر مهاجرت کرده‌اند.

در یادداشت های بعدی سراغ دیگر وعده های ایشان در شهرستان های دره شهر، آبدانان و دهلران خواهیم رفت.