ورزشکار ایلامی داور مسابقات جهانی پاورلیفتینگ شد

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام ایلام گفت: داور ایلامی (شهرستان چوار) به‌عنوان داور مسابقات جهانی پاورلیفتینگ در کشور نروژ انتخاب شد. محسن پیری اظهار داشت: جعفر پیری نیا داور اعزامی به مسابقات جهانی دارنده مقام های قهرمانی چندین دوره از مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه آسیا و کشور است. پیری ادامه داد: مسابقات جهانی […]

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام ایلام گفت: داور ایلامی (شهرستان چوار) به‌عنوان داور مسابقات جهانی پاورلیفتینگ در کشور نروژ انتخاب شد.

محسن پیری اظهار داشت: جعفر پیری نیا داور اعزامی به مسابقات جهانی دارنده مقام های قهرمانی چندین دوره از مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه آسیا و کشور است.

پیری ادامه داد: مسابقات جهانی پاورلیفتینگ از شانزدهم تا بیست و سوم آبان ماه در کشور نروژ برگزار می شود و پیری نیا روز گذشته به همراه تیم ملی ایران عازم این رقابت ها شد.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام ایلام یادآور شد: سفیر نروژ در ایران و کنسول سفارت نروژ در محل آکادمی بین المللی IFBB در ایران با رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، دیدار داشتند و در خصوص همکاری ۲ جانبه ایران و نروژ در زمینه بدنسازی و پرورش اندام، به ویژه در بخش آموزش به گفت وگو پرداختند.

پیری گفت: ۱۲۰ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در سطح استان دارای مجوز هستند و چهار هزار ورزشکار در رشته بدنسازی در استان ایلام فعالیت می کنند.