واگذاری ۲ هزار اشتراک جدید گاز در ایلام

سرپرست شرکت گاز ایلام گفت: در سه ماهه ابتدایی سال جاری ۲ هزار و ۱۶۰ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی این استان واگذار شده است. محمود کشاورز با بیان اینکه تاکنون ۱۱۹ هزار و ۵۸۸ انشعاب عملک نصب شده‌است، افزود: شرکت گاز استان در راستای تحقق اهداف کیفی و کمی سال‌جاری اقدامات […]

سرپرست شرکت گاز ایلام گفت: در سه ماهه ابتدایی سال جاری ۲ هزار و ۱۶۰ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی این استان واگذار شده است.

محمود کشاورز با بیان اینکه تاکنون ۱۱۹ هزار و ۵۸۸ انشعاب عملک نصب شده‌است، افزود: شرکت گاز استان در راستای تحقق اهداف کیفی و کمی سال‌جاری اقدامات قابل توجهی در حوزه‌های مختلف گازرسانی انجام داده و تاکنون پنج هزار و ۴۲۴ کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع در مناطق مختلف استان اجرا کرده است.

وی یادآور شد: در راستای گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های استان در سه‌ماهه ابتدایی سالجاری تاکنون ۸۰ کیلومتر شبکه توزیع، اجرا و در این مدت برای گازرسانی به صنایع، محور‌های صنعتی و CNG ها، یک هزار و و ۶۰۰ متر شبکه توزیع و ۲ هزار متر شبکه تغذیه انجام شده است.

کشاورز به وضعیت مطلوب خدمات گازرسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان اشاره و تاکید کرد: به‌رغم مشکلات و چالش‌های پیشرو اعم از محدودیت منابع مالی، افزایش هزینه‌های کالا هیچ خللی در روند اجرای پروژه‌های گازرسانی در این استان وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۹۹۰ انشعاب علمک در مناطق شهری و روستایی استان نصب شده‌است، اضافه کرد: در سه ماهه نخست سال‌جاری برای گازرسانی به مناطق روستایی استان ۷۰ کیلومتر شبکه توزیع انجام شده است.