واکسیناسیون ۱۴هزار ایلامی در مقابل کرونا

واکسیناسیون ۱۴ هزار ایلامی در مقابل کرونا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: از ابتدای آغاز واکسیناسیون تا کنون حدود ۱۴ هزار ایلامی در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند. دکتر جمیل صادقی فر با بیان اینکه از روز گذشته با ابلاغ وزارت بهداشت، واکسیناسیون ۱۴ هزار ایلامی در مقابل کروناواکسیناسیون افراد بالای […]

واکسیناسیون ۱۴ هزار ایلامی در مقابل کرونا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: از ابتدای آغاز واکسیناسیون تا کنون حدود ۱۴ هزار ایلامی در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند.

دکتر جمیل صادقی فر با بیان اینکه از روز گذشته با ابلاغ وزارت بهداشت، واکسیناسیون ۱۴ هزار ایلامی در مقابل کروناواکسیناسیون افراد بالای ۷۵ سال در استان آغاز شده است، اظهار داشت: این افراد حتما با نوبت قبلی به مراکز معرفی شده مراجعه کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: در حال حاضر ۱۶ مرکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا در مناطق شهری راه اندازی شده است و در مناطق روستایی نیز از ظرفیت مراکز جامع خدمات سلامت روستایی استفاده می‌شود.

 

و️ی ادامه داد: به منظور زمان بندی و نوبت دهی تزریق واکسن ” کووید – ۱۹ ” بر اساس سند ملی واکسیناسیون برای گروه‌های سنی ۷۵ به بالا ، جامعه هدف باید ” از طریق درگاه salamat.gov.ir نسبت به ثبت نام و درج کدملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود اقدام فرمائید.

 

صادقی فر اظهار داشت: توسط همکاران مراقب سلامت و بهورزان خانه‌های بهداشت در روز‌های آینده، زمان و محل انجام واکسیناسیون تعیین و پیامک نوبت دهی از طریق پیامک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.