‍ ‍ ‍ به همت اداره کل بیمه سلامت استان ایلام صورت گرفت:

همایش تجلیل از  رای اولی ها 

به همت اداره کل بیمه سلامت استان همایش جشن تکلیف سیاسی رای اولی‌ها (فرزندان همکاران اداره کل) در سالن  تخت خان شهر ایلام  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت استان ایلام  امروز (شنبه ۵ اسفندماه) این جشن در راستای بصیرت افزایی سیاسی  وایجاد شورو نشاط سیاسی در بین جوانان ونوجوانان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان برگزار شد.

 

مدیر کل بیمه سلامت  در این مراسم انتخابات را یک رویداد مهم سیاسی در کشور خواند و گفت: حضور رای اولی بعنوان اولین گام سیاسی در زندگی آنها بسیار مهم است.

 

دکتر رحیمی حضور  رای اولی ها در آستانه انتخابات ۱۱ اسفند را به عنوان جشن تکلیف سیاسی، شور و نشاط خاصی به فضای انتخابات می بخشد.

 

وی افزود: با توجه به اهمیت برگزاری باشکوه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه در کشور، همه آحاد مردم وظیفه دارند تا با انتخاب اصلح و شناخت کافی از کاندیدهایی که در گود انتخابات حضور دارند در انتخابات مشارکت حداکثری خود را به نمایش بگذارند.

 

مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام اظهار داشت: در این میان رأی اولی‌ها که برای نخستین بار می‌خواهند در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند از شور و شوق فراوانی برخوردار هستند چرا که می‌توانند در تعیین سرنوشت مملکت و جامعه خود نقشی مهم واثر گذار داشته باشند.

 

در پایان  با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از رأی اولی ها توسط مدیر کل بیمه سلامت ، تجلیل بعمل آمد