هفتمین روز بدون فوتی کرونا در ایلام ثبت شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مورد فوتی ناشی از کرونا در شبانه روز گذشته گزارش نشده است گفت: امروز هفتمین روز بدون فوتی کرونا در استان ثبت شد. محمد کریمیان اظهار داشت: مجموع فوتی‌های کرونا در استان تا این لحظه یک هزار و ۱۷۴ نفر است. وی با بیان اینکه در شبانه […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مورد فوتی ناشی از کرونا در شبانه روز گذشته گزارش نشده است گفت: امروز هفتمین روز بدون فوتی کرونا در استان ثبت شد.

محمد کریمیان اظهار داشت: مجموع فوتی‌های کرونا در استان تا این لحظه یک هزار و ۱۷۴ نفر است.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۱۴ ابتلای جدید در استان شناسایی شد افزود: مجموع مبتلایان ایلام به ۶۷ هزار و ۹۱ نفر افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: ۱۹ بیمار جدید کرونایی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی ایلام بستری شدند و مجموع بستری استان  به ۴۴ نفر افزایش یافت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: از بستری‌های جدید پنج نفر مربوط به ایلام، یک نفر آبدانان، ۲ نفر ایوان، یک نفر بدره، پنج نفر چرداول، یک نفر دره شهر و چهار نفر نیز مربوط به دهلران است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان استان نیز ۶۶ هزار و ۸۸۱ نفر است، تاکید کرد: شهرستان‌های دهلران، هلیلان، بدره و آبدانان در وضعیت آبی و سایر شهرستان‌ها نیز در وضعیت زرد هستند.