هشدار دستگاه قضا به مالکان سازه‌های نا ایمن در ایلام

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از عزم دستگاه قضا برای برخورد با ساخت و ساز‌های نا ایمن در ایلام خبرداد. عبدالوهاب بخشنده در بخش خبری ساعت ۲۳ رسانه استانی با اشاره به ساز و کار دستگاه قضا در برخورد با ساخت و ساز‌های نا ایمن اظهار داشت: دادگستری استان با هدف تامین امنیت، ایمنی […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از عزم دستگاه قضا برای برخورد با ساخت و ساز‌های نا ایمن در ایلام خبرداد.

عبدالوهاب بخشنده در بخش خبری ساعت ۲۳ رسانه استانی با اشاره به ساز و کار دستگاه قضا در برخورد با ساخت و ساز‌های نا ایمن اظهار داشت: دادگستری استان با هدف تامین امنیت، ایمنی و دفاع از حقوق مردم با تشکیل کار گروه ویژه نسبت به شناسایی ۳ سازه پر خطر اقدام کرده است.

وی افزود: از دو مورد از این سازه ها با حضور نهاد‌های مسوول بازدید میدانی شد و مدیران مربوطه اخطار گرفتند.

بخشنده عنوان کرد: مالک این سازه‌های نا ایمن ارگان‌ها و سازمان‌هایی است که خود در این زمینه مسئولیت دارند.

وی گفت: سازه‌ای که در مسیر کنارگذر شمالی شهر ایلام واقع است مربوط به شرکت آب و فاضلاب استان  است که موظف شدند در ۲ روز این بنا تخریب شود.

بگفته بخشنده یکی دیگر از این سازه‌های نا ایمن در هسته شهر ایلام واقع است و در مسیر تردد مردم قرار دارد.

دادستان مرکز استان یادآور شد: دستگاه قضا اکنون با هدف پیشگیری به مو ضوع سازه‌های نا ایمن ورود کرده و چنانچه قصوری در این زمینه مشاهده شود برای خاطیان پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

بخشنده تصریح کرد: هدف اصلی ما پیشگیری است و تامین امنیت مردم و صیانت ازحقوق عامه در اولویت برنامه‌های قوه قضائیه قرار دارد و نباید منتظر بمانیم حادثه‌ای مثل متروپل ابادان اتفاق بیفتد بعد دنبال مقصر بگردیم.