هر گونه ساخت و ساز فراتر از نقشه جامع شهری در ایلام ممنوع است

استاندار ایلام گفت:هر گونه ساخت و ساز فراتر از نقشه جامع شهری در ایلام ممنوع است. حسن بهرام نیا صبح امروز یکشنبه در بازدید سرزده از ورودی شهر ایلام از سمت میدان ارغوان، دستور فوری برای جلوگیری از سد معبر مغازه‌های این مسیر را صادر کرد. استاندار ایلام در این بازدید که معاون عمرانی استاندار، […]

استاندار ایلام گفت:هر گونه ساخت و ساز فراتر از نقشه جامع شهری در ایلام ممنوع است.

حسن بهرام نیا صبح امروز یکشنبه در بازدید سرزده از ورودی شهر ایلام از سمت میدان ارغوان، دستور فوری برای جلوگیری از سد معبر مغازه‌های این مسیر را صادر کرد.

استاندار ایلام در این بازدید که معاون عمرانی استاندار، فرماندار و شهردار و اعضای شورای شهر ایلام و جمعی دیگر از مسئولان استانی وی را همراهی می‌کردند با اشاره به اینکه طبق قانون، ایجاد هرگونه سد معبر در اماکن عمومی و استفاده از معابر برای کسب درآمد ممنوع است، تاکید کرد: با جدیت تمام با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود.

بهرام نیا در ادامه بازدید از انتهای محله کارخانه نمک خواستار تعیین تکلیف حریم شهری در طرح جامع شهری شد و گفت: ساخت و ساز فراتر از نقشه جامع شهری طبق قانون مربوطه ممنوع بوده و هر گونه ساخت و سازهای جدید باید تخریب شود.

گفتنی است استاندار ایلام در این بازدیدها از زیرساخت‌های اربعین در ورودی‌های شهر ایلام نیز بازدید کرد و خواستار ساماندهی امور برای تسهیل در تردد زوار به ویژه در مسیر کمربندی‌های شرقی و غربی ایلام شد.