توهین یک کارمند دولت به مردم/ زخمی شدن تعدادی از ماموران ناجا در تجمعات/آسیب به چند بانک و موسسه

نماینده ایلام: توهین یک کارمند دولت به مردم/ زخمی شدن تعدادی از ماموران ناجا در تجمعات/آسیب به چند بانک و موسسه عضو فراکسیون امید در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه تجمع روز گذشته مردم ایلام مسالمت‌آمیز بود اما اقدام کارمند یکی از نهادها موجب تحریک تجمع‌کنندگان شد، اظهار کرد: در چند سال گذشته برخی […]

نماینده ایلام: توهین یک کارمند دولت به مردم/ زخمی شدن تعدادی از ماموران ناجا در تجمعات/آسیب به چند بانک و موسسه

عضو فراکسیون امید در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه تجمع روز گذشته مردم ایلام مسالمت‌آمیز بود اما اقدام کارمند یکی از نهادها موجب تحریک تجمع‌کنندگان شد، اظهار کرد: در چند سال گذشته برخی جریانات در سرخوردگی مردم نقش داشته‌اند و هم سعی کرده‌اند با تخریب دولت و اقدامات دستگاه های دولتی مردم را از انتخاب خود ناامید کنند.

جلال میرزایی درباره تجمعات روز گذشته ایلام گفت: اجتماع مردم در مقابل فرمانداری ایلام به صورت مسالمت آمیز بوده اما در میان تجمع کنندگان شخصی که کارمند یکی از نهادهای دولتی بود، اقدام به توهین به مردم حاضر در خیابان می‌کند و این عامل محرکی برای شروع تحصن و اعتراضات خشونت آمیز تجمع‌کنندگان می‌شود.

نماینده مردم ایلام در مجلس ادامه داد: معترضان به چند بانک و یک موسسه آسیب زدند اما در نهایت با مداخله نیروی انتظامی ناآرامی‌ها به پایان می‌رسد و فقط چند نفر از ماموران نیروهای انتظامی به صورت سطحی زخمی شدند.

عضو فراکسیون امید درباره اظهارات شب گذشته رییس‌جمهور در جلسه هیات دولت درباره رسانه ملی مبنی بر اینکه همه اقشار و جناح‌ها باید احساس کنند که صداوسیما متعلق به خودشان است و بتوانند نظرات‌شان را بیان کنند، اظهارکرد:‌ رسانه ملی باید در طول سال‌های اخیر نقطه‌نظرها و صداهای مردم را انعکاس می‌داد. معتقدم نقش و تاثیرگذاری رسانه ملی، آنی نیست بلکه باید همواره بتواند مطالبات مردم را مطرح و به گوش مسئولان برساند نه اینکه با آرام جلوه دادن اوضاع مردم، در وظیفه خود ضعیف عمل کند.

وی در پایان گفت: در چند سال گذشته برخی جریانات در سرخوردگی مردم نقش داشته‌اند و هم سعی کرده‌اند با تخریب دولت و اقدامات دستگاه های دولتی مردم را از انتخاب خود ناامید کنند از این رو باید هوشیار باشیم تا فریب آنها را نخوریم.