نخستین شرکت پخش دارو در ایلام آغاز بکار کرد

نخستین شرکت پخش دارو در ایلام آغاز بکار کرد   رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استقرار نخستین شرکت پخش دارو در این استان برای رفع نیازمندی های بیماران خبر داد. دکتر جاسم محمدی در آیین آغاز بکار این شرکت پخش دارو در استان اظهار داشت: رایزنی های گسترده ای طب یکسال گذشته برای تامین برخی […]

نخستین شرکت پخش دارو در ایلام آغاز بکار کرد

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استقرار نخستین شرکت پخش دارو در این استان برای رفع نیازمندی های بیماران خبر داد.

دکتر جاسم محمدی در آیین آغاز بکار این شرکت پخش دارو در استان اظهار داشت: رایزنی های گسترده ای طب یکسال گذشته برای تامین برخی اقلام دارویی ، فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و دعوت از شرکت های پخش دارو در استان صورت گرفت که خوشبختانه امروز شاهد استقرار اولین شرکت در ایلام هستیم.

وی افزود: سال گذشته بسیاری از داروهای خوراکی اطفال ، آنتی بیوتیک ها ، کورتون و … در استان با کمبودهایی مواجه بود که یکی از دلایل آن این بود که شرکت های پخش که در استان های مجاور شعبه داشتند ، آنرا به ایلام ارسال نمی کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: استقرار نخستین شرکت پخش دارو از دی‌ماه سال گذشته بطور جدی پیگیری شد که امروز نخستین شرکت در ایلام مستقر شده است.

دکتر محمدی تاکید کرد: این شرکت تاکنون ۷۰ میلیارد ریال برای موجودی انبار و تجهیز آن سرمایه گذاری کرده و در مراحل بعدی برای تامین زمین ، ملک و ایجاد سوله به ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

وی اضافه کرد: بیماران در استان بویژه در تامین آنتی بیوتیک های تزریقی و خوراکی ، دیابت ، بیماری های عمومی و برخی اقلام داروهای خاص با دغدغه ای روبرو نخواهند شد.