مهران یا تهران، مسئله این است/ استاندار، غایبِ بزرگ ِمهمترین یادواره استان !!

آیا مدیران انقلابی می دانند در کشور سه هزار صندلی مدیریتی مهم داریم و به ازای هر صندلی ۷۳ شهید داده ایم؛ یعنی برای هر صندلی یک کربلا پشت سر گذاشته ایم؟!

 

✍🏻پایگاه خبری ایلامیان

با اینکه بارها و بارها ذکر کردیم و انتقاد کردیم و گفتیم و شنیدیم، مهران به واسطه کم لطفی، کم کاری و یا بیگانگی مسئولان استان با این شهر مظلوم و بی دفاع و مردمان محرومش، هنوز جایی در تقویم رسمی کشور ندارد.

گلایه ی ما از تقویم رسمی کشور بود ، اما گویا عالی ترین مقام استان نیز مهران را جز به اربعین و اجرای شو و نمایش برای مسئولان بالادستی به رسمیت نمی شناسد.

بله! دیشب مراسم سالروز آزادسازی مهران در عملیات کربلای ۱ سال ۱۳۶۵ با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در یادمان ایثار و شهادت قلاویزان بود.

مراسمی که باید سخنران نخستش شخص استاندار می بود، اما متأسفانه با بی توجهی ایشان و با حضور دو تن از معاونینش، سر و تهش به هم آمد.

کانال استانداری شب گذشته هیچ خبر مهمی از استاندار را پوشش نداده و البته ممکن است تا امشب، اکیپ مستندسازان دست به مستندسازی و قلم زنی در دفاع از استاندار بزنند و در توجیه این غیبت غیر قابل قبول و حضور در تهران بجای مهران، تلاش بسیاری انجام دهند.

این که مهران، مهمان ویژه ای داشته و باید به عنوان میزبان شایسته، شخص استاندار، خیر مقدم گوی ایشان باشد به کنار، سوال اینجاست استاندار ایلام پس از حضور  قریب به دو سال در ایلام، هنوز تاریخ این روز مهم را نمی داند؟ یا اینکه آن را کم اهمیت تر از حضور در تهران می داند؟

بزرگداشت روزی با این اهمیت، فقط با  ارسال یک پیام تبریک؟!

باز هم استاندار به کنار، کدام مدیر انقلابی، که محل کارش مهران نبوده، در مراسم شب گذشته، به احترام خون شهدای این شهر بی دفاع شرکت کرده؟

آیا مدیران انقلابی می دانند در کشور سه هزار صندلی مدیریتی مهم داریم و به ازای هر صندلی ۷۳ شهید داده ایم؛ یعنی برای هر صندلی یک کربلا پشت سر گذاشته ایم؟!

این چنین بی توجهی ها  که قطعا نشانه مظلومیت مهران و مردمان این دیار است، از دید عموم مردم شهید پرور این استان، پنهان نخواهد ماند.