ممنوعیت ۲هفته‌ای مسافرت برای بیماران کرونایی در ایلام اجرا می‌شود

به گزارش خبر گزاری ایلامیان به نقل از خبر گزاری تسنیم: ممنوعیت ۲هفته‌ای مسافرت برای بیماران کرونایی در ایلام اجرا می‌شود مدیر فرودگاه شهدای ایلام از اجرای ممنوعیت سفر هوایی برای بیماران کرونایی تا ۲هفته بعد از قرنطینه خبر داد. جواد یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام؛ اظهار داشت: اعمال محدودیت‌های کرونایی در […]

به گزارش خبر گزاری ایلامیان به نقل از خبر گزاری تسنیم:

ممنوعیت ۲هفته‌ای مسافرت برای بیماران کرونایی در ایلام اجرا می‌شود

مدیر فرودگاه شهدای ایلام از اجرای ممنوعیت سفر هوایی برای بیماران کرونایی تا ۲هفته بعد از قرنطینه خبر داد.

جواد یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام؛ اظهار داشت: اعمال محدودیت‌های کرونایی در سفرهای هوایی فرودگاه شهدای ایلام به دقت اجرا می‌شود و در اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای سفرهای هوایی اغماضی صورت نمی‌گیرد.

 

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: انجام پروازها با ۶۰ درصد ظرفیت انجام می‌شود و این اقدام به جهت حفظ سلامت مسافران به اجرا در آمده است تا در سفرها فاصله‌گذاری اجتماعی لحاظ شود.

 

توزیع‌ماسک و اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی قبل از سفر در فرودگاه شهدای ایلام از دیگر موارد عنوانی “یگانه” بود؛ وی گفت: از طریق سیستم پایش و کنترل کارت ملی تمامی مسافران و سلامت آنان رصد می‌شود.

 

وی افزود: اگر مسافری به بیماری کرونا مبتلا شده باشد تا ۲هفته بعد از اتمام دوره قرنطینه ‌حق مسافرت هوایی را ندارند و درصورت مراجعه و اخذ بلیط نیز برای آنان کارت پرواز صادر نمی‌شود.

 

“یگانه” یادآورشد: تب سنجی تمامی مسافران نیز انجام و چنانچه مسافری تب بالای ۳۶ درجه سانتیگراد داشته باشد اجازه سفر به او داده نمی‌شود.

 

مدیر فرودگاه شهدای ایلام به تاثیر کرونا به تعداد پروازها اشاره کرد و گفت: تعدا پروازها از ۵۶ سورتی به ۴۰ سورتی رسیده است و پروازهای ایلام به مشهد نیز لغو شده است.