مشمولیت کل استان ایلام به عنوان مناطق جنگی بررسی می‌شود

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد:یکی از ظرفیت های جدید که به لطف خدا برای استان ایلام بوجود آمده بحث اربعین است که برای خدمت رسانی بیشتر به زائران نیازمند توجه ویژه مسئولان کشور در این زمینه هستیم .   وی به نقش مردم ایلام در ۸ سال […]

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد:یکی از ظرفیت های جدید که به لطف خدا برای استان ایلام بوجود آمده بحث اربعین است که برای خدمت رسانی بیشتر به زائران نیازمند توجه ویژه مسئولان کشور در این زمینه هستیم .

 

وی به نقش مردم ایلام در ۸ سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: ایلام تندیش مقاومت و ایثار در کشور است و این نشان افتخار شایسته تکریم است و ۸ سال ایلام و ایلامی درگیر دفاع از کشور بوده اند و امروز وقت آن رسیده است که نظام و کشور با خدمت بیشتر در این مناطق عدم توسعه یافتگی گذشته را جبران نمایند .

 

استاندار ایلام تاکید کرد: با توجه به درگیر جنگ بودن جای جای ایلام در آن دوران خواستار مشمولیت کل استان بعنوان مناطق جنگی موضوع ماده ١١٢ قانون برنامه ششم توسعه بطور یکسان هستیم .

 

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری ، در این جلسه سرلشکر باقری ضمن تقدیر و تشکر از رشادت‌های مردم استان ایلام در دفاع مقدس در خصوص درخواست استاندار ایلام گفت؛ با کارشناسان مسئول در این رابطه موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهیم داد و نتیجه را اعلام می کنیم .