مشعل کارخانه آسفالت شهرداری ایوان روشن شد

راه اندازی کارخانه آسفالت در شهرداری ایوان با تولید روزانه ۲۵۰ تن آسفالت توانسته نیاز این شهرستان را برطرف کند. شهردار ایوان با اشاره به تولید ۲۵۰ روزانه تن آسفالت گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، ارتقای کیفیت سطح زندگی، بهبود تردد خودرو‌ها و عدالت در اجرای پروژه‌های عمرانی عملیات آسفالت کوچه‌های مناطق بافت فرسوده […]

راه اندازی کارخانه آسفالت در شهرداری ایوان با تولید روزانه ۲۵۰ تن آسفالت توانسته نیاز این شهرستان را برطرف کند.

شهردار ایوان با اشاره به تولید ۲۵۰ روزانه تن آسفالت گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، ارتقای کیفیت سطح زندگی، بهبود تردد خودرو‌ها و عدالت در اجرای پروژه‌های عمرانی عملیات آسفالت کوچه‌های مناطق بافت فرسوده حدفاصل خیابان برق و فرمانداری در حال اتمام است.

نورایی نژاد افزود: از آغاز نهضت آسفالت در این شهرستان خبر داد و گفت:با برنامه ریزی‌های صورت گرفته قرار است تا پایان فصل آسفالت صد هزار متر مربع از معابر شهر ایوان بهسازی و آسفالت شود.

وی گفت : تا کنون پانزده هزار متر مربع از معابر شهر ایوان آسفالت شده و با توجه به تخصیص ۵۶۰ تن قیر از محل قیر یارانه‌ای به شهرداری ایوان، صدهزار متر مربع از معابر سطح شهر ایوان آسفالت خواهد شد.

نورایی نژاد با اشاره به حذف واسطه‌ها و پیمانکار گفت: برای افزایش راندمان کاری، بازدهی بیشتر و پایین آوردن هزینه‌ها  شهرداری ایوان با راه اندازی کارخانه آسفالت و سنگ شکن و با استفاده از ماشین آلات در اختیار این نهاد اقدام به بهسازی و آسفالت معابر کردیم بطوریکه برای حدود ۱۵ هزار مترمربع از معابر آسفالت شده شهر ایوان پانصد میلیون تومان هزینه شده است.

شهرستان ایوان با ۵۳ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری شمال شهر ایلام واقع شده است.