محورهای مواصلاتی ایلام لغزنده است، رانندگان احتیاط کنند

سرهنگ ابوالفضل کهزادی؛ رئیس پلیس راه استان: بارش برف در مناطق شمالی و باران در مناطق جنوبی که از روز گذشته در استان شروع شده است همچنان ادامه دارد و سطح محورهای مواصلاتی لغزنده است که نیاز است رانندگان با احتیاط رانندگی کنند. بر اساس اعلام اداره هواشناسی استان، بارش باران و برفی که از […]

سرهنگ ابوالفضل کهزادی؛ رئیس پلیس راه استان:

بارش برف در مناطق شمالی و باران در مناطق جنوبی که از روز گذشته در استان شروع شده است همچنان ادامه دارد و سطح محورهای مواصلاتی لغزنده است که نیاز است رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.

بر اساس اعلام اداره هواشناسی استان، بارش باران و برفی که از روز گذشته در استان شروع شده است همچنان با شدت وضعف در مناطقی از استان ادامه دار خواهد بود که نیاز است رانندگان نکات ایمنی را در هنگام استفاده از ترمز رعایت کرده و قبل از استفاده از خودرو، سیستم‌های روشنایی، برف پاک کن، شیشه شور خودرو را بازدید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنند.

با توجه به اینکه استان ایلام در منطقه‌ای کوهستانی واقع شده است و بارش برف در گردنه‌های برف گیراستان بیشتر است، همراه داشتن زنجیر چرخ، پتو و سالم بودن سیستم گرمایشی بایستی مد نظر رانندگان وسایل نقلیه باشد.

رانندگان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و با توجه به وضعیت جوی پیش آمده از انجام هرگونه حرکات حادثه ساز خودداری کنند.