مایه گذاشتن از بخش خصوصی!! وقتی دولت چیزی برای عرضه ندارد!

✍🏻 پایگاه خبری ایلامیان هفته گذشته بود که کاروان سوزوکی سواران استانداری ایلام برای افتتاح طرح های دهه فجر به سمت شهرستان بدره رهسپار شدند. مشخص شد که پروژه شاخصی در بخش دولتی در این شهرستان برای معرفی یا افتتاح وجود ندارد! تصمیم بر این شد که در خلأ پروژه های شاخص دولتی از بخش […]

✍🏻 پایگاه خبری ایلامیان
هفته گذشته بود که کاروان سوزوکی سواران استانداری ایلام برای افتتاح طرح های دهه فجر به سمت شهرستان بدره رهسپار شدند.

مشخص شد که پروژه شاخصی در بخش دولتی در این شهرستان برای معرفی یا افتتاح وجود ندارد! تصمیم بر این شد که در خلأ پروژه های شاخص دولتی از بخش خصوصی مایه بگذارند!

استاندار محترم یک مجتمع گردشگری را افتتاح نمود که صفر تا صد آن بدون حمایت دولتی و بدون ریالی تسهیلات و با هزینه یکصد میلیارد ریالی مالک ساخته شده بود!

آقایان استاندار، فرماندار و مدیرکل میراث چگونه توانستید برای افتتاح طرحی که نقشی در آن نداشته اید با افتخار حضور یابید؟

همین روستا از داشتن ارتباط موبایل محروم است! در طول این چندین سال نتوانستید یک دکل برای شبکه موبایل در این منطقه تهیه کنید اما برای افتتاح آنچه نقشی در آن نداشته اید کاروان به راه میاندازید؟

حقا که پذیرفتنی نیست آنچه دخلی در آن نداشته اید بعنوان عملکرد در کارنامه شما ثبت شود!

البته نباید فراموش کرد که روند افتتاح های پر ابهام و بعضا چندین باره هر پروژه، در کشور مسبوق به سابقه بوده و همواره شاهد آن هستیم.

انتظار است حالا که حضرات زحمت افتتاح این مجتمع را کشیده اند نسبت به تجهیز شبکه موبایل و مرمت راه ارتباطی آن نیز تلاش نمایند.